adrian286m23 Opublikowano 28 Lutego 2019 #1 Opublikowano 28 Lutego 2019 Witam założyłem akwa 450 l Posiadam obsade : delfiny yellow tropheusy Dubois oraz socolofi dobra obsada myslalem o księżniczkch z Burgundii ake widzę ze stanowczo odrodzacie. W 200 l starym akwarium mam aullunocary duze dorosłe moge oddac komus.
Piotr775 Opublikowano 28 Lutego 2019 #2 Opublikowano 28 Lutego 2019 Masz w jednym akwa rybki z Tanganiki i Malawi i piszesz ze to dobra obsada. Dwa inne jeziora,dwa inne wymagania. Zdecyduj się na jedno.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Lutego 2019 #3 Opublikowano 28 Lutego 2019 W tym dziale tylko przedstawiam siebie i akwarium.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się