Skocz do zawartości

adrian286m23

Użytkownik
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrian286m23

  1. Myślałem ze jesteście zeby pomóc i doradzić A tylko krytykujecie I uwagę zwracacie. To forum mija się z celem. Wystarczyło dac odpowiedź i info A nie...
  2. Witam, Posiadam akwarium 450l Posiadam : 10 delfinów 9 socolofi 2 yellow plus (narybek ok 20 w 2 akwarium za małe zeby wypuścić docelowo beda w głównym) I ok 8 wydłużonych. proszę o radę jakie moge dokupić do tej obsady zeby bylo więcej kolorów mysle nad rdzawymi ok 10 szt badz zlotopletwy lub maingano. nie chcesz redow I allunocar A nie chce pomieszać grup chce żeby byly z jednego jeziora. w akwarium mam 5 napowietrzaczy filtr zew 1200 plus tetry i wewnętrzny. ryby karmione mrożonki : *kryl *solowiec * lasonogi *czasem czarny komar i arteria warzywa : *sałata *brokuł suche : * hikari cichlid * 2 rodzaje spiruliny W płatkach Oraz * o.s.I Premium quality Co ewentualnie mogę dobrego dokupić do jedzenia ? Bardzo proszę o konkretne rady
  3. A obsada pysiow dobrą? I co z allunocara dodać czy oddac?
  4. Pytanie zrobilem redukcje gatunków sprzedałem dorosłe tropheusy Dubois. Moja bieżąca obsada : pyszczak wydłużony socolofi delfiny yellow Łącznie ok 30 szt w 450 l i w 2 akwa mam 4 allunocary i nie wiem czy je oddac czy moga byc razem? Co sądzicie? Ps myskeo zakupie księżniczek z burbundi dobry pomysł?
  5. Witam założyłem akwa 450 l Posiadam obsade : delfiny yellow tropheusy Dubois oraz socolofi dobra obsada myslalem o księżniczkch z Burgundii ake widzę ze stanowczo odrodzacie. W 200 l starym akwarium mam aullunocary duze dorosłe moge oddac komus.
  6. Witam co jakies 2 tyg pada mi ryba najpierw plywa w rogu z 3 dni później kolysze się na boki i do gory nogami. Po 2 dniach tak jak gdyby krwawila takie rany i zanik pletw gnicie czy odpadanie co to jest i tak już z 6 lub 7 mi padło
  7. Witam ostatnio w taki sposób ginie mi kkilja duzych pysiow robi się biala plama a później tak wyglądają.. nie wie czy to bójki czy choroba na ostatnim zdjeciu widac zanik ogona u rdzawegi
  8. Witam mam samice yellow ktora trzyma mlodejuz ponad miesiac czy to normalne 27 st woda mlide wudac ze sa wyklute od tygidnia a ona ich nie puszcza inne pysie po 3 tyg wypluwaja a ta nie chce ti jej 1 mlode
  9. Nh3, nh4 ok wedlug testu kropelkowego zoolek nie zdychaja ciagle się mnożą teraz 3 samice koncza ciaze 1 już w tamtym tyg wyplula wszystko zyje wiec musza miec ok wodę
  10. Witam mam pytanie zauważyłem u moich pysiow dziwny wytrzeszcz oczu ale tylko u wydluzonych inne maja ok ale za to kilka z aulunocara ma opuchniety brzuch jak by wzdęcia. Woda byla tydzieńtemu podmieniana ale te iczy mialy mlode przed podmiama im zeszlo a dzis widze u dorosłych. Dzys sięocieraja o kamieniei ba boki trzepia
  11. Witam posiadam większą Eliote z pysiami WSZYSTKO ok tylko rozwalila głowę chyba o kamienie i widac jej osci przezyje? Czy jakos delikatnie ja trza zabic zeby się nie meczyla Wyglada strasznie miedzy oczami wystaje jej kosc dziura na ok 1 cm i dosc gleboka
  12. No takake jak wylacze 2 dni temu wyłączyłem na boc tp z 28 st spadło na 23.7 i boje ske ze mi się ryby rozchoruja od skokow i ze w końcu zamarzna jeszcze mam narybek od 2 samic
  13. A chcialem powiększyć i kupić 400l lub 500l To jak skalibrowac?
  14. Hmm 2 takie ale nie woem ile maja w no normalnie place 200 z kosztami a od kad mam akwa zużycie wyzsze o 150 zl Tak mam ustawiony lekko porusza ale troche nie woem jak ma byc jest w strony tylniej sciany
  15. 24 ale mam ok 27 czasem 28
  16. Dzis kupiłem nowy napowietrzacz aquael plus 300 z 2 końcówkami zamiast tych 2 moich. Moze mam za slaba grzalke ake rzadko kiedy się wlancza bynajmniej w dzien jaka mi polecacie na 200 l ? Mam zlota 150 z aquael czy ja zostawić? Bo jak bym wylanczal napowietrzacz na noc to bym mogl pysua zaszkodzić to chyba lepiej zeby chodzil 24
  17. No mowie poważnie zawsze mialem ok 200 zl za prad a od kad mam akwarium jest 340 lub 350 tersz tez mi tyle przyszło dlatego jestem w szoku ze za 1 miesiąc 150 zl to mami to chodzi 24 h na dobęi 2 swiatla ale one z 5 h
  18. adrian286m23

    Koszt za prad

    Witam pytanie pewnie nie w Tym dziale... Czy jest mozliwe aby akwarium 200l kosztowało mnie ponad 150 zl za miesiąc? Mam filtr 22w ( 1500 awuael) 2 napiwietrzacze łącznie 5 w Grzałka 150 w (aquael) Wszystko chodzi 24 h no i swiatlo 2 lampy kilka h dziennie 1 kw/h yo u mnie 58gr Mam akwarium kilka miesiecy i prad przez to akwarium wychodzi 150 zl msc jest to mozliwe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.