adrian286m23
Użytkownik-
Postów
21 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez adrian286m23
-
Myślałem ze jesteście zeby pomóc i doradzić A tylko krytykujecie I uwagę zwracacie. To forum mija się z celem. Wystarczyło dac odpowiedź i info A nie...
-
Witam, Posiadam akwarium 450l Posiadam : 10 delfinów 9 socolofi 2 yellow plus (narybek ok 20 w 2 akwarium za małe zeby wypuścić docelowo beda w głównym) I ok 8 wydłużonych. proszę o radę jakie moge dokupić do tej obsady zeby bylo więcej kolorów mysle nad rdzawymi ok 10 szt badz zlotopletwy lub maingano. nie chcesz redow I allunocar A nie chce pomieszać grup chce żeby byly z jednego jeziora. w akwarium mam 5 napowietrzaczy filtr zew 1200 plus tetry i wewnętrzny. ryby karmione mrożonki : *kryl *solowiec * lasonogi *czasem czarny komar i arteria warzywa : *sałata *brokuł suche : * hikari cichlid * 2 rodzaje spiruliny W płatkach Oraz * o.s.I Premium quality Co ewentualnie mogę dobrego dokupić do jedzenia ? Bardzo proszę o konkretne rady
-
A obsada pysiow dobrą? I co z allunocara dodać czy oddac?
-
Pytanie zrobilem redukcje gatunków sprzedałem dorosłe tropheusy Dubois. Moja bieżąca obsada : pyszczak wydłużony socolofi delfiny yellow Łącznie ok 30 szt w 450 l i w 2 akwa mam 4 allunocary i nie wiem czy je oddac czy moga byc razem? Co sądzicie? Ps myskeo zakupie księżniczek z burbundi dobry pomysł?
-
Witam założyłem akwa 450 l Posiadam obsade : delfiny yellow tropheusy Dubois oraz socolofi dobra obsada myslalem o księżniczkch z Burgundii ake widzę ze stanowczo odrodzacie. W 200 l starym akwarium mam aullunocary duze dorosłe moge oddac komus.
-
Witam co jakies 2 tyg pada mi ryba najpierw plywa w rogu z 3 dni później kolysze się na boki i do gory nogami. Po 2 dniach tak jak gdyby krwawila takie rany i zanik pletw gnicie czy odpadanie co to jest i tak już z 6 lub 7 mi padło
-
Witam ostatnio w taki sposób ginie mi kkilja duzych pysiow robi się biala plama a później tak wyglądają.. nie wie czy to bójki czy choroba na ostatnim zdjeciu widac zanik ogona u rdzawegi
-
Witam mam samice yellow ktora trzyma mlodejuz ponad miesiac czy to normalne 27 st woda mlide wudac ze sa wyklute od tygidnia a ona ich nie puszcza inne pysie po 3 tyg wypluwaja a ta nie chce ti jej 1 mlode
-
Wytrzeszcz oczu, opuchlizna
adrian286m23 odpowiedział(a) na adrian286m23 temat w Choroby, leczenie, profilaktyka.
Nh3, nh4 ok wedlug testu kropelkowego zoolek nie zdychaja ciagle się mnożą teraz 3 samice koncza ciaze 1 już w tamtym tyg wyplula wszystko zyje wiec musza miec ok wodę -
Witam mam pytanie zauważyłem u moich pysiow dziwny wytrzeszcz oczu ale tylko u wydluzonych inne maja ok ale za to kilka z aulunocara ma opuchniety brzuch jak by wzdęcia. Woda byla tydzieńtemu podmieniana ale te iczy mialy mlode przed podmiama im zeszlo a dzis widze u dorosłych. Dzys sięocieraja o kamieniei ba boki trzepia
-
Witam posiadam większą Eliote z pysiami WSZYSTKO ok tylko rozwalila głowę chyba o kamienie i widac jej osci przezyje? Czy jakos delikatnie ja trza zabic zeby się nie meczyla Wyglada strasznie miedzy oczami wystaje jej kosc dziura na ok 1 cm i dosc gleboka
-
No takake jak wylacze 2 dni temu wyłączyłem na boc tp z 28 st spadło na 23.7 i boje ske ze mi się ryby rozchoruja od skokow i ze w końcu zamarzna jeszcze mam narybek od 2 samic
-
A chcialem powiększyć i kupić 400l lub 500l To jak skalibrowac?
-
Hmm 2 takie ale nie woem ile maja w no normalnie place 200 z kosztami a od kad mam akwa zużycie wyzsze o 150 zl Tak mam ustawiony lekko porusza ale troche nie woem jak ma byc jest w strony tylniej sciany
-
24 ale mam ok 27 czasem 28
-
Dzis kupiłem nowy napowietrzacz aquael plus 300 z 2 końcówkami zamiast tych 2 moich. Moze mam za slaba grzalke ake rzadko kiedy się wlancza bynajmniej w dzien jaka mi polecacie na 200 l ? Mam zlota 150 z aquael czy ja zostawić? Bo jak bym wylanczal napowietrzacz na noc to bym mogl pysua zaszkodzić to chyba lepiej zeby chodzil 24
-
No mowie poważnie zawsze mialem ok 200 zl za prad a od kad mam akwarium jest 340 lub 350 tersz tez mi tyle przyszło dlatego jestem w szoku ze za 1 miesiąc 150 zl to mami to chodzi 24 h na dobęi 2 swiatla ale one z 5 h
-
Witam pytanie pewnie nie w Tym dziale... Czy jest mozliwe aby akwarium 200l kosztowało mnie ponad 150 zl za miesiąc? Mam filtr 22w ( 1500 awuael) 2 napiwietrzacze łącznie 5 w Grzałka 150 w (aquael) Wszystko chodzi 24 h no i swiatlo 2 lampy kilka h dziennie 1 kw/h yo u mnie 58gr Mam akwarium kilka miesiecy i prad przez to akwarium wychodzi 150 zl msc jest to mozliwe
