anutemix Opublikowano 24 Lutego 2019 #1 Opublikowano 24 Lutego 2019 Witam 2 dni temu zbiornik częściowo zarybiony, na razie Saulosi i Rdzawe. Baniak 350l 120×50×66, oświetlenie 2×39 w ledy , piasek 1mm coral san, filtry bio flow 6.0 niby jako mechanik, eheim 2080 jako biolog. Kamole dwa rodzaje wiem powiecie że, nie pasuje ciężkie życie w Uk dla akwarysty. Forum brak słów kopalnia wiedzy. Zrezygnowałem z rośliniaka zawsze miałem słabość do Malawi no i wpadłem. Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów akwarystów.
Piotr775 Opublikowano 24 Lutego 2019 #2 Opublikowano 24 Lutego 2019 Fajna kompozycja. Jednak wedłóg mnie jedna rzecz strasznie szpeci. Te wszechobecne bąbelki. 1
anutemix Opublikowano 24 Lutego 2019 Autor #3 Opublikowano 24 Lutego 2019 (edytowane) 14 minut temu, Piotr775 napisał: Fajna kompozycja. Jednak wedłóg mnie jedna rzecz strasznie szpeci. Te wszechobecne bąbelki. Bąbelków brak zapomnialem zmniejszyć . Dzięki za opinie. Edytowane 24 Lutego 2019 przez anutemix bład w tekście
Bartek_De Opublikowano 24 Lutego 2019 #4 Opublikowano 24 Lutego 2019 Możesz śmiało zdjąć "wężyk od bąbelków" bo faktycznie nie ciekawie to wygląda. Woda natleni się poprzez ruch tafli w tym celu skieruj tą załamaną rurkę z bioflow w kierunku przedniej szyby i lekko w górę tak żeby powierzchnia falowała. Ogólnie fajna aranżacja O kamienie się nie martw, jak będziesz miał farta i porośnie Ci to wszystko glonem to nie będzie widać różnicy Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Robson79 Opublikowano 24 Lutego 2019 #5 Opublikowano 24 Lutego 2019 Fajny aranż i o kamienie też bym się nie martwił bo przyjdzie glon i wszystko wyrówna... Tylko odłącz te bąbelki bo psują wszystko.... Aby natlenić zbiornik wystarczy ruch powierzchni wody...
anutemix Opublikowano 24 Lutego 2019 Autor #6 Opublikowano 24 Lutego 2019 Koledzy babelków brak wylot skierowany w góre. Myslałem że, bedzie lepiej. Dzieki za podpowiedź. 1
benjam Opublikowano 24 Lutego 2019 #7 Opublikowano 24 Lutego 2019 Ładnie to wygląda a jeśli chodzi o glon to jeśli będzie tak jak u mnie to ciężka sprawa.... Zmieniłem już światło i nic to nie daje ani grama glona:(
anutemix Opublikowano 25 Lutego 2019 Autor #8 Opublikowano 25 Lutego 2019 11 godzin temu, benjam napisał: Ładnie to wygląda a jeśli chodzi o glon to jeśli będzie tak jak u mnie to ciężka sprawa.... Zmieniłem już światło i nic to nie daje ani grama glona:( Mam baniak obok drzwi na ogródek, jak miałem rośliniaka wkleilem karton na boczną szybę. Myślicie żeby to odsłonić? Bedzie wtedy bespośrednio światlo z zewnątrz wpadało. Może zawitaja gloniaki wtedy.
Falcowski Opublikowano 25 Lutego 2019 #9 Opublikowano 25 Lutego 2019 Podoba mi się układ kamieni - ciekawy powiew świeżości w aranżacjach. Z tym światlem dziennym, to faktycznie może przyspieszyć zaglonienie, choć oby pojawiły się tam, gdzie chcesz, bo one tez na szybie i piachu będą rosły. Ale spróbować warto. Zawsze możesz potem zaslonić. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się