BARTEK KLESZCZYK Opublikowano 16 Lutego 2019 #1 Opublikowano 16 Lutego 2019 (edytowane) Witam. Nazywam się Bartek. W założeniu moim celem była hodowla żółwia wodnego, ale z czasem gdy zapoznałem się troszkę czytając rożne fora, artykuły związane z akwarystyką spodobał mi się Biotop Malawi. Zacząłem od kupna akwarium pod hodowle żółwia i padło na 375 litrów 150x50x50. Początki były ciężkie bo nie miałem komody na której mogło by stać akwarium. Zaczęły się pomysły, żeby zrobić wzmocnioną komode pod wymiar. Udało się. Następnie z pomocą wielu osób zdołałem zakupić filtr kubelkowoy fluval fx5 z prefiltrem eheim, grzałkę 300w, zrobić samemu oświetlenie Led, ustawić kamienie, zasypać piaskiem i oczywiście zalać wodą Nastepnym krokiem było przemalowanie pokrywy, która była czarna. Wystartowałem zbiornik 15 dni temu oczywiście z bakteriami i pożywką. Czekam jak ruszy biologia.Zapisałem się do klubu, bo wiem, że mogę liczyć na pomoc. Chciałbym bardzo podziękować naszemu Klubowiczowi o Nicku Przemas1303, który od początku mojej przygody pomaga mi w założeniu mojego domowego Malawi Pozdrawiam Edytowane 16 Lutego 2019 przez BARTEK KLESZCZYK 2
Przemas1303 Opublikowano 16 Lutego 2019 #2 Opublikowano 16 Lutego 2019 Witam cię kolego Pozdrawiam Mam nadzieję że również deklaracja złożona do naszego wspaniałego grona Klubowiczów 1
BARTEK KLESZCZYK Opublikowano 16 Lutego 2019 Autor #3 Opublikowano 16 Lutego 2019 1 minutę temu, Przemas1303 napisał: Witam cię kolego Pozdrawiam Mam nadzieję że również deklaracja złożona do naszego wspaniałego grona Klubowiczów Oczywiście, że złożona 1
Przemas1303 Opublikowano 16 Lutego 2019 #4 Opublikowano 16 Lutego 2019 (edytowane) Elegancko kolego Pozdrawiam Edytowane 16 Lutego 2019 przez Przemas1303 1
BARTEK KLESZCZYK Opublikowano 16 Lutego 2019 Autor #5 Opublikowano 16 Lutego 2019 Również pozdrawiam 1
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 16 Lutego 2019 #6 Opublikowano 16 Lutego 2019 Witam aranżacja jest ok tylko , po rogach bym dał wyższe kamienie zasłonisz rurki grzałki itd 2
BARTEK KLESZCZYK Opublikowano 16 Lutego 2019 Autor #7 Opublikowano 16 Lutego 2019 Już bardzo niechce tego ruszać, może znajdę gdzie jakieś 2 duże kamienie i je tam dorzucę
Andrzej Głuszyca Opublikowano 16 Lutego 2019 #8 Opublikowano 16 Lutego 2019 ..witam kolegą na naszym forum. Akwa bardzo fajne. 2
BARTEK KLESZCZYK Opublikowano 16 Lutego 2019 Autor #9 Opublikowano 16 Lutego 2019 Dziękuję pozdrawiam
Bartek_De Opublikowano 16 Lutego 2019 #10 Opublikowano 16 Lutego 2019 Witam imiennika Życzę powodzenia i samych przyjemności w prowadzeniu tego jakże pięknego biotopuWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się