benjam Opublikowano 1 Lutego 2019 #1 Opublikowano 1 Lutego 2019 (edytowane) Witam Mam na imię Damian pisze z Dąbrowy Górniczej mam 34 lata i na starość zachciało mi się rozpocząć przygodę z Malawii fajnie było by poznać zapalnego akwarysty z okolicy:) wstawiam kilka zdjęć i liczę na fachowe opinie:) Edytowane 1 Lutego 2019 przez benjam Zapomniałem dodać zdjec 3
Bartek_De Opublikowano 1 Lutego 2019 #2 Opublikowano 1 Lutego 2019 Muszę powiedzieć, że ma klimat Twoje akwarium Napisz coś więcej, wymiary, filtracja, oświetlenie, obsada...Witam na forum i życzę powodzeniaAha i nie pisz, że na starość, bo większość z nas obrażasz Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 2 3
Falcowski Opublikowano 1 Lutego 2019 #3 Opublikowano 1 Lutego 2019 No przyznam, że też skojarzyłem z ekranizacjami Tolkiena. Zacny wystrój. Lekko mroczny, pobudzający wyobraźnię. Widzę przewaga Labidochromisów i i tradycyjny piasek z piaskownicy, bez wymysłów typu super White. Światło też nie przesadzone. Zostaje życzyć powodzenia i czekać na kolejne relacje.
benjam Opublikowano 1 Lutego 2019 Autor #4 Opublikowano 1 Lutego 2019 Wymiary to q00x50x50 co do filtracji nie mam pojęcia akwarium kupiłem używane filtr jest kubełkowe koloru czarnego z zielonymi zapięciami tyle wiem na jego temat:) na tylnej ścianie miałem naklejone tło firmy juwel ale zrezygnowalem z niego i wstawiłem tło 3d. Co do oświetlenia to NAKLEILEM pod pokrywę pasek z diodami RGB. Piasek kupiłem w Castoramie:) worek 25 kilo kosztował 9 zł a co do oświetlenia to studiuje forum i chyba jest z nim coś nie tak ponieważ nie mogę doczekać się glonow:( 1
Bartek_De Opublikowano 1 Lutego 2019 #5 Opublikowano 1 Lutego 2019 100x50x50 tak? Jeśli chodzi o oświetlenie to według mnie na pierwszej fotce jest najładniej. Filtr to pewnie Aquael midikaniWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
benjam Opublikowano 1 Lutego 2019 Autor #6 Opublikowano 1 Lutego 2019 Tak 100x50x50 ale ze podczas jedzenia apetyt rośnie rozglądam się już za zbiornikiem długim na 150 cm:) założyłem osobny temat odnośnie glonów ale brak chętnych do udzielenia porady jak się ich dorobić :(*z tego co wyczytałem muszę mieć mocniejsze światło na modułach Led 9000K....
Bastian Opublikowano 1 Lutego 2019 #7 Opublikowano 1 Lutego 2019 (edytowane) Jest klimat, super wygląda Miło w końcu spotkać kogoś z Dąbrowy Górniczej Edytowane 1 Lutego 2019 przez Bastian
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Lutego 2019 #8 Opublikowano 4 Lutego 2019 @benjam Posty dotyczące glonów przeniosłem do już istniejąceg Twojego temat ( patrz niżej) .W tym dziale przedstawiam tylko siebie i swoje akwa.
benjam Opublikowano 7 Lutego 2019 Autor #9 Opublikowano 7 Lutego 2019 Jest udało się zamontowalem moduły ledowe że sciemniacz em i przy okazji wywaliłem tło 3d a wstawiłem. z powrotem tło juwel no i musiałem poprzestawiac kamienie... Co sądzicie? Tak świeci na pełną parę oczywiście woda musi ustac bo narobilem lekkiej zadymy.. Na jutro jest plan aby jakoś zastawic grzalke....
Bartek_De Opublikowano 24 Lutego 2019 #10 Opublikowano 24 Lutego 2019 Uważam, że wczesniejsza aranżacja z tłem 3D była znaczne ładniejsza
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się