Lamonia Opublikowano 21 Grudnia 2018 #1 Opublikowano 21 Grudnia 2018 Witam,mam pytanie w trakcie walki o ustabilizowanie(stworzenie)biologii w ciągu tygodnia pojawił się nalot jak na filmiku.Co to może byc? IMG_9209.MOV
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 21 Grudnia 2018 #2 Opublikowano 21 Grudnia 2018 Na moje oko jest to zielenica glon w naszym biotopie pożyteczne Masz jeszcze świeże akwarium , niech się ustabilizuję wszystko . 1
Lamonia Opublikowano 21 Grudnia 2018 Autor #3 Opublikowano 21 Grudnia 2018 No wiem,marzę o zielonym Malawi,ale co mnie zamartwia to że ryby tego nie skubią.
egon44 Opublikowano 22 Grudnia 2018 #4 Opublikowano 22 Grudnia 2018 Będą skubać jak pojawią się glony na skałach... Jesteś na dobrej drodze,ale szyby czyść i po problemie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się