Loobo Opublikowano 27 Grudnia 2018 #11 Opublikowano 27 Grudnia 2018 W wersji Plant masz takie diody jak w Sunny + dodatkowo diody czerwone i niebieskie. Nie powinno być jakoś cukierkowo. Moim zdaniem oświetlenie Sunny pokazuje naturalne barwy ryb i baniaka, a Plant trochę podkreśla kolory. Są jeszcze te barwy Marine, ale tego nie próbowałem, więc się nie wypowiadam. 1
Bartek_De Opublikowano 27 Grudnia 2018 #12 Opublikowano 27 Grudnia 2018 Ale Plant, to barwa 8000K, a więc różowa, tak jak świetlówka Sylvania Grolux, którą mam, a której nie świecę z uwagi na kolor. Obecnie świecę tylko 1x T8 30W białą 865. Nie będzie zbyt "cukierkowo"?Tak u mnie wygląda Plant 18W. Mam dwie takie belki, na zdjęciu świeci tylko ta z przoduhttp://forum.klub-malawi.pl/gallery/image/16369-moje-nowe-stare-240l-120x40x50/Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka W wersji Plant masz takie diody jak w Sunny + dodatkowo diody czerwone i niebieskie. Nie powinno być jakoś cukierkowo. Moim zdaniem oświetlenie Sunny pokazuje naturalne barwy ryb i baniaka, a Plant trochę podkreśla kolory. Są jeszcze te barwy Marine, ale tego nie próbowałem, więc się nie wypowiadam.Marine też próbowałem, ale według mnie jest zbyt żółte Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
Sacrum Opublikowano 27 Grudnia 2018 #13 Opublikowano 27 Grudnia 2018 Sek w tym że nie świeci na różowo jak grolux, tylko bliżej bieli. 1
Loobo Opublikowano 28 Grudnia 2018 #14 Opublikowano 28 Grudnia 2018 W dniu 27.12.2018 o 10:17, Bartek_De napisał: Tak u mnie wygląda Plant 18W. Mam dwie takie belki, na zdjęciu świeci tylko ta z przoduhttp://forum.klub-malawi.pl/gallery/image/16369-moje-nowe-stare-240l-120x40x50/ Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Marine też próbowałem, ale według mnie jest zbyt żółte Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Genialnie to wygląda u Ciebie. Gdybym od nowa zbiornik jakiś zakładał, to znów poszedłbym w te "plant" 1
prezesik25 Opublikowano 29 Grudnia 2018 #15 Opublikowano 29 Grudnia 2018 Na tą chwilę wyłączyłem tą jedną świetlówkę T8 30W 865 i włączyłem na próbę zwykłą świetlówkę LED 120cm 20W 6000K, którą kupiłem w sklepie za ok 15zł. Niestety, żeby się zmieściła w pokrywie musiałem usunąć końcówki, a zostawiłem samą plastikową rurę, którą zabezpieczyłem przed wilgocią klejem na gorąco z dwóch stron. No i jestem pod wrażeniem jej mocy światła. Do tego może dołożę Leddy Tube Plant i będzie bajka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się