Skocz do zawartości

Tanie oświetlenie oparte na modułach led białych zimnych 9000K


egon44

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.08.2019 o 03:25, iquitos68 napisał:

Popatrz jeszcze czy dobrze są kable połączone ze sterownikiem. Pozamieniaj kolejność tych połączeń, pokombinuj z ustawieniami w sterowniku. Cięcie kabli to ostateczność.

Sam miałem taki problem. U mnie po pewnym czasie nie wiadomo dlaczego diody migotały i gasły. Trwało to kilka miesięcy zanim doszedłem, że w sterowniku jest wada fabryczna zacisków. Brakowało sprężynek w zaciskach i przez to znikał kontakt.

Problem rozwiązany, uszkodzony sterownik.

Panowie, nabyłem nowy sterownik Leddimmer od Romka wersję V4. Jest o wiele solidniejszy niż poprzednie, ma genialne rozwiązanie w postaci wifi. Problem mam taki, że przyzwyczajony do programowania poprzednich wersji, nie mogę sobie poradzić z doborem barwy światła "na żywo". Jak klikam na poszczególne kanały, żeby ustawić np. poziom danego koloru, świeci mi się wszystko, białe i RGB. Jak sobie z tym poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszzt napisał:

Problem rozwiązany, uszkodzony sterownik.

Panowie, nabyłem nowy sterownik Leddimmer od Romka wersję V4. Jest o wiele solidniejszy niż poprzednie, ma genialne rozwiązanie w postaci wifi. Problem mam taki, że przyzwyczajony do programowania poprzednich wersji, nie mogę sobie poradzić z doborem barwy światła "na żywo". Jak klikam na poszczególne kanały, żeby ustawić np. poziom danego koloru, świeci mi się wszystko, białe i RGB. Jak sobie z tym poradzić ?

Musisz zaprogramować sobie w pierwszym dniu roku wartość zero na wszystkich kanałach. Potem w jakimś kolejnym dniu będziesz mógł ustawiać poszczególne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, iquitos68 napisał:

Musisz zaprogramować sobie w pierwszym dniu roku wartość zero na wszystkich kanałach. Potem w jakimś kolejnym dniu będziesz mógł ustawiać poszczególne kanały.

Dziękuję Kolego.

Trochę się gubię jeszcze w interfejsie aplikacji. Rozumiem, że klikam na poniedziałek i styczeń a następnie ustawiam wszystko na 0, czy likwiduje ustawienia przenosząc je do "kosza" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 9.08.2018 o 17:23, egon44 napisał:

Zbiornik o długości 150cm

Moduły białe 10-12szt

 

Zbiornik o długości 180-200cm

Moduły białe 15 szt

To jeszcze jedno pytanie..akwa 160 cm ...czy dać 12 szt. czy 15 szt.? Chodzi mi i to aby nie było zbyt jasno. Logiczne się wydaje wtedy 12..ale wolę dopytać chociaż i tak będę  "naocznie sprawdzał" :)

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.