Skocz do zawartości

Tło strukturalne CR 65 by Maaro78 (opis + foto)


Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam i wielkie gratulację, tło takie można określić jako wielkie dzieło akwarystyki. Bez wątpienia będę się wzorował na tym przykładzie ale też bez wątpienia sądzę że nie osiągnę takiego powalającego efektu, o ile w ogóle uda mi się coś zrobić. Jestem w trakcie kompletowania materiałow, tylko pozostaje dylemat - co z pysiami które u mnie pływają Sad Chciałbym robić to tak jak kolega na pustym akwa aby wszystko dopracować idealnie. mam nadzieję że i ja niebawem będę mógł pochwalić się swoją pracą, nie będzie to nic nowego, ale chodzi o sam fakt, uważam też że takie tło idealnie spełnia wymagania akwarysty, ma to co dokładnie chce i to jakiej klasy. Jeszcze raz moje wielkie gratulację za dzieło, w które jak sadze włozyłes masę pracy i serca. Mam też nadzieję że w razie jakich kolwiek moich problemów będe mógł się zwrócic o pomoc i poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i stwierdziłem że też sam zrobię tło do nowego akwa 170x50. Wcześnie jednak postanowiłem potrenować na mniejszym akwarium dla muszlowców 80x30. Poniżej tło pokryte 2 warstwami CR i przykładowe malowanie zrobione w PS, chodziło mniej więcej o tonacje jaka by była. Co o tym sądzicie ?


tlord7.jpg



tlobrazfl9.jpg



tlozielonobrazsh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było a tu się temacik zaczyna rozwijać. Dzięki za pochlebne opinie.

"Jackj" świetne tło, ciekawe kształty. Twój projekt jeszcze raz potwierdza zupełną odmienność każdego tła tego typu. Śmiało można stwierdzić, że każde tło zbudowane z użyciem pianki, styropianu i CR do którego ktoś się trochę przyłożył jest jedyne w swoim rodzaju.

"Czester" rozwaliłeś mnie, normalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z przyjemnoscia wrzuce to w wolnej chwili jako artykul na serwis :)

Właśnie dostałem cynk od Norberta, że powyższy opis budowy tła pojawił się jako artykułów w dziale DIY serwisu malawi . Jeszcze raz dzięki za wrzutkę.

Podaje linka tak żeby było na skróty:

http://www.klub-malawi.pl/serwis/artykuly-klubowiczow/diy-zrob-to-sam/220-to-strukturalne-cr65-by-maaro78.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko... szykuje sie 3 CR które będzie mi sie podobać a jeśli mi sie CR podoba to możesz czuć się zaszczycony;)


Wow :lol::lol::lol:

to ja nie robię tła rotfl.gif


Jack - trzecie fajne, ale bym wybrał drugie, bo może porośnie jak to trzecie właśnie i byłby lepszy efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.