sebol Opublikowano 15 Maja 2018 Autor #11 Opublikowano 15 Maja 2018 Dzięki wielkie za miłe przyjęcie ;D Od siebie mogę dodać jeszcze to, że pewnie jak każdy w swoim akwarium tak i ja w swoim jeszcze coś będę zmieniał, dodawał, przestawiał. Ja u siebie tam gdzie mam większe gruzowisko oparte o tło boczne dodać chce ciekawe korzenie tak aby Acei miały się gdzie bawić P.S. rybcie są u mnie jakiś miesiąc i już nabierają kolorków, a 2 Hary już pływają z pełną gębą ;D, po jednej się spodziewałem, lecz jeśli chodzi o tą drugą to na początku myslałem, że to mój samiec beta a tu taka niespodzianka. Poniżej kilka fotek samych rybek, które niedawno robiłem nie wiem czego ona tam szuka, ale dosyć często tak robi glony są skubane codziennie i nie maja szans aby fajnie urosnąć samiec alfa pierwsza temu też się wzięło na amory 3
hilux Opublikowano 15 Maja 2018 #12 Opublikowano 15 Maja 2018 Klasa zbiornik. Z ciekawości, mógłbyś dać jakieś zdjęcie jak wygląda kiedy w drugim pokoju też jest jasno?
sebol Opublikowano 15 Maja 2018 Autor #13 Opublikowano 15 Maja 2018 9 godzin temu, Mortis napisał: No proszę i chłop się przełamał . Akwarium z klimatem, po prostu świetny tank po tym jak kury poleciały to musiałem to zrobic 1
sebol Opublikowano 15 Maja 2018 Autor #14 Opublikowano 15 Maja 2018 42 minuty temu, hilux napisał: Klasa zbiornik. Z ciekawości, mógłbyś dać jakieś zdjęcie jak wygląda kiedy w drugim pokoju też jest jasno? mówisz i masz tylko do nastepnych fotek musze szybe z glonow wyczyscic 7
Kubeq Opublikowano 16 Maja 2018 #17 Opublikowano 16 Maja 2018 Witam sąsiada, jakoś przeoczyłem że jesteśmy z jednego miasta Chyba będę się kiedyś musiał wprosić na "oglądanie baniaka". Bardzo ładny aranż i fajne rybcie. Pozdrawiam.
sebol Opublikowano 16 Maja 2018 Autor #18 Opublikowano 16 Maja 2018 2 godziny temu, Kubeq napisał: Witam sąsiada, jakoś przeoczyłem że jesteśmy z jednego miasta Chyba będę się kiedyś musiał wprosić na "oglądanie baniaka". Bardzo ładny aranż i fajne rybcie. Pozdrawiam. Witam witam Zaraz się jeszcze okaże, że ulice obok wiec spokojnie zapraszam 1
Kubeq Opublikowano 16 Maja 2018 #19 Opublikowano 16 Maja 2018 29 minut temu, sebol napisał: Witam witam Zaraz się jeszcze okaże, że ulice obok wiec spokojnie zapraszam No to teraz już nie mogę nie zapytać. Która dzielnica :P?
sebol Opublikowano 16 Maja 2018 Autor #20 Opublikowano 16 Maja 2018 3 minuty temu, Kubeq napisał: No to teraz już nie mogę nie zapytać. Która dzielnica :P? Chyba centrum chychyba bo nie jestem rodowitym Bytomianinem przy Nawrota mieszkam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się