Jump to content

Obieg wody


Lenek

Recommended Posts

Przeszukaj posty, sam kiedyś pytałem o najleszą dla mnie konfigurację. I podano mi to w sposób bardzo przystępny. Bywały tez rysunki. Tak na szybko - dobrze gdyby był obieg wody i by woda przefiltrowana nie szło od razu spowrotem do filtra/sumpa/kubła... plus cyrkulacja, napowietrzenie wody itd. Szeroko na ten temat masz w postach historycznych. Ewentualnie narysuj nawet w paint'cie co i gdzie chcesz mieć.

Pozdr


ps. nie weź tego tylko do siebie - ale jak tak czytam Twoje posty to mi się wydaje że nie bacząc na wypracowane metody bazujące na doświadczeniu, zawsze chcesz wynaleźć coś najbardziej oryginalnego. Pewnie gdybyś tak z miesiąc dwa powertował posty i wybrał najlepszą dla Ciebie konfigurację to już od kilku dobrych m-cy miałbyś swoje Malawi (albo Tangę, bo uczucia masz podzielne:) ja też ale mam i to i tamto:) To nie przytyk tylko skromna rada pokornego cielaka (ja), tym bardziej że widzę iż Twoje podejście się bardzo zmienia (in plus oczywiście:)

Pozwodzenia

Link to comment
Share on other sites

nie bacząc na wypracowane metody bazujące na doświadczeniu, zawsze chcesz wynaleźć coś najbardziej oryginalnego. Pewnie gdybyś tak z miesiąc dwa powertował posty i wybrał najlepszą dla Ciebie konfigurację to już od kilku dobrych m-cy miałbyś swoje Malawi


Jak najbardziej się zgadzam. Niepotrzebnie robiłem te d*pstwa, mogłem od razu poczytać wszystkie wątki o tłach i zrobić to jedyne, ale cóż, toć człowiek uczy się na własnych błędach. :wink:

Link to comment
Share on other sites

No z drugiej strony lepiej zmieniać teorie niz eksperymentowac z żywymi pysiami i ciągle je i im wszystko zmieniać i to Ci się chwali.


Dla małego zbiornika poradę masz tu na dole, dla Twojego ja bym wyloty i wlot dał z przeciwnych stron, ale może dlatego że u mnie się to sprawdza, bardziej doświadczeni koledzy pewnie pośpieszą z pomocą...


http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.p ... highlight=

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.