Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Marca 2018 #11 Opublikowano 27 Marca 2018 ..wejdź w naszą galerię i obejrzyj tam aranżacje naszych zbiorników. Są tam też opisy oświetlenia.
dawidmalawi Opublikowano 27 Marca 2018 Autor #12 Opublikowano 27 Marca 2018 Czy myslicie ze da rade cos zrobic zebym odzyskal taka aranzacje jak ponizej taka sama mialem takie kolory teraz zrobilo się zielone Ktos wie jak w takim stanie mozna to utrzymac ? 1 minutę temu, AndrzejGłuszyca napisał: ..wejdź w naszą galerię i obejrzyj tam aranżacje naszych zbiorników. Są tam też opisy oświetlenia. czy podasz linka bo ja tu od dzisiaj jestem i jeszcze nie wiem gdzie czego szukac bede wdzieczny
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Marca 2018 #13 Opublikowano 27 Marca 2018 Spójrz o góry po lewej stronie na pasku. Jest tam zakładka GALERIA. Kliknij i wejdziesz..
dawidmalawi Opublikowano 27 Marca 2018 Autor #14 Opublikowano 27 Marca 2018 12 minut temu, dawidmalawi napisał: Obecnie posiadam : 1x retrofi 16w plant 8k barwa Czy to dobry pomysl dokopic swietlowke : 1x retrofit actinic 16w 20k barwa ???
Robson79 Opublikowano 27 Marca 2018 #15 Opublikowano 27 Marca 2018 11 minut temu, dawidmalawi napisał: Czy myslicie ze da rade cos zrobic zebym odzyskal taka aranzacje jak ponizej taka sama mialem takie kolory teraz zrobilo się zielone Ktos wie jak w takim stanie mozna to utrzymac ? Jak widać na zdjęciu jest świeżo zalany zbiornik jeszcze bez ryb... Moim zdaniem na dłuższą metę nie da się utrzymać aranżacji zwłaszcza z białych skał bez glonow...
dawidmalawi Opublikowano 27 Marca 2018 Autor #16 Opublikowano 27 Marca 2018 1 minutę temu, Robson79 napisał: Jak widać na zdjęciu jest świeżo zalany zbiornik jeszcze bez ryb... Moim zdaniem na dłuższą metę nie da się utrzymać aranżacji zwłaszcza z białych skał bez glonow... Wielkie dzieki robson a jak sadzisz ladnie by się kąponowała swietlowka 1x retrofit 16w plant 8k z 1x retrofit 16w actinic 20k barwa Akwarium 112l ? czy zbyt duzo swiatla bedzie chodz ta actinic jest niebieska bardziej
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 27 Marca 2018 #17 Opublikowano 27 Marca 2018 witam kolegę takiego stanu nie utrzymasz.ja sam mam dwa kamienie filipińskie są już zarośnięte glonami ślimaki helmut trochę ich czyszczą .w Biotopie Malawi milę widziane są glony ,pożywka dla ryb
Robson79 Opublikowano 27 Marca 2018 #18 Opublikowano 27 Marca 2018 21 minut temu, dawidmalawi napisał: ja do tej swietlowki chcem dorzucic jeszcze jedna 16w retrofit actinic 20k barwa chcem podkreslic wybarwienie ryb czyli bede mial: 1x retrofi 16w plant 8k barwa 1x retrofit actinic 16w 20k barwa Nie wiem czy to dobry wybór jeśli nie chcesz mieć glonów w akwarium... Znajomy ma taki zestaw oświetleniowy w swoim akwarium i wszystko ma pokryte pięknymi, bordowymi krasnorostami...
dawidmalawi Opublikowano 27 Marca 2018 Autor #19 Opublikowano 27 Marca 2018 4 minuty temu, Robson79 napisał: Nie wiem czy to dobry wybór jeśli nie chcesz mieć glonów w akwarium... Znajomy ma taki zestaw oświetleniowy w swoim akwarium i wszystko ma pokryte pięknymi, bordowymi krasnorostami... tzn ze jak to polacze to bede mial jeszcze wiecej glonow ?? a jak bym zakupil sterelizator lampe uv 9w do aquel unimax 250 mysliscie ze tych glonow bym mial mniej i tego zielonego osadu na kamieniach cos to pomoze ??
Robson79 Opublikowano 27 Marca 2018 #20 Opublikowano 27 Marca 2018 3 minuty temu, dawidmalawi napisał: tzn ze jak to polacze to bede mial jeszcze wiecej glonow ?? Więcej światła = więcej glonów...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się