jaras Opublikowano 18 Marca 2018 #11 Opublikowano 18 Marca 2018 No właśnie ja się wzorowałem na tym tle B. Moim zdaniem najlepszy wybór
kwiq Opublikowano 18 Marca 2018 #12 Opublikowano 18 Marca 2018 Też miałem wykonane tło przez tą firmę ale mam niestety negatywną opinię na temat tego producenta.
Kubeq Opublikowano 18 Marca 2018 #13 Opublikowano 18 Marca 2018 Godzinę temu, kwiq napisał: Też miałem wykonane tło przez tą firmę ale mam niestety negatywną opinię na temat tego producenta. Napisz coś więcej na ten temat. Czym sobie zasłużyli na negatywną opinię z Twojej strony?
kwiq Opublikowano 18 Marca 2018 #14 Opublikowano 18 Marca 2018 Generalnie to ciężko u nich z angielskim. Sprecyzowalem dokładnie czego chce i czekałem około 2 tyg na realizacje. Po czym zaprezentowali mi cłlkiem coś innego, gdy nie zgodziłem się tego kupić wykonali jeszcze jedno i też nie było takie jak ustaliliśmy mailowo ale podobało mi się więc kupiłem. Niestety było dość marnie zapakowane i dotarło całe połamane więc oczywiście zrobiłem fotorelacje i reklamowałem na co producent napisal żebym kupił sylikon akwarystyczny i sobie skleił. Moim zdaniem nie tak się podchodzi do klienta. Tło pokleiłem i sprzedałem ale dopiero po tym jak zobaczyłem jak wygląda zamówienie w Aquadecor wiem jak wygląda profrsjonalizm jeśli chodzi o kontakt, realizację, zapakowanie i podejście do klienta. 1
Xime Opublikowano 7 Kwietnia 2018 Autor #15 Opublikowano 7 Kwietnia 2018 No i stało się. Tornado przeszło, a efekt poniżej mam cichą nadzieję, że na + Wersja robocza foty, mało wyjściowa, aczkolwiek najlepiej prezentuje całą kompozycje i efekt końcowy samego aranżu - uczymy się dopiero nowego sprzętu. Kolejne zdjęcie będzie dopiero jak już glon pomaluje równo całość i znajdzie się wtedy w galerii (może i błękit, któregoś samca Msobo w końcu się pojawi) Drugi planowany gatunek pozostawię jeszcze w tajemnicy na kolejną odsłonę, bo po dłuuuugim zastanowieniu i myśląc bardziej perspektywicznie, Demasoni opuściły zbiornik, przy okazji odławiania wszystkiego przed demolką. 9
wilu25 Opublikowano 8 Kwietnia 2018 #16 Opublikowano 8 Kwietnia 2018 Tło rewelacja, możesz podać przybliżony koszt z wysyłką? 1
Xime Opublikowano 8 Kwietnia 2018 Autor #17 Opublikowano 8 Kwietnia 2018 6 godzin temu, wilu25 napisał: Tło rewelacja, możesz podać przybliżony koszt z wysyłką? Jasne, wysłałem info na PRV. P.s.: jeśli jeszcze ktoś będzie zainteresowany ceną tła to piszcie od razu na PRV
Xime Opublikowano 13 Lipca 2018 Autor #18 Opublikowano 13 Lipca 2018 Witajcie po kilku miesiącach przerwy. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady i sugestie do działania, żeby nadać zbiornikowi ostateczny wygląd. Po ponad połtora-rocznym docieraniu, chyba powstał finalny obraz mojego podwodnego świata z obsadą bez żadnych kompromisów żywieniowych i kolorystycznie trafiającą w punkt mojemu poczuciu estetyki. Miejsce Demasoni zajęły Caeruleusy "white". W tym miejscu przyszedł czas zakończyć wątek "przywitalny" i zaprosić do komentowania efektu w końcu do galerii. Jak znajdzie się dłuższa chwila przygotuję materiał do "Życia w moim akwarium", bo troche ciekawych zdjęć z dorastania msobo zarasta kurzem
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się