mlody.czub Opublikowano 1 Marca 2018 #11 Opublikowano 1 Marca 2018 10 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał: .. Osobiście uważam ,że nasz biotop jest chyba jednym z najłatwiejszych w "prowadzeniu". Chyba ze ktos zaczyna ten biotop i stawia sobie poprzeczke tak wysoko ze ledwo ja widzi 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Marca 2018 #12 Opublikowano 1 Marca 2018 Teraz, mlody.czub napisał: Chyba ze ktos zaczyna ten biotop i stawia sobie poprzeczke tak wysoko ze ledwo ja widzi ..i wtedy problemy same się mnożą:) A kolega tutaj podszedł bardzo pragmatycznie i zobacz jakie ma fajne akwa. 1
egon44 Opublikowano 2 Marca 2018 #13 Opublikowano 2 Marca 2018 Witaj @Mati87! Bardzo profesjonalnie i z głową podszedłeś do tematu i to się chwali Widać od razu że zanim coś zrobiłeś to czytałeś i jeszcze raz czytałeś aby nie popełnić błędów jak inni zaczynający przygodę z naszym biotopem... Zbiornik prezentuje się bardzo ładnie i klimatycznie... Filtracja ok,obsada tym bardziej także ja nie widzę nic do czego mógłbym się przyczepić Ps.Odezwij się na priv bo mam do ciebie małą sprawę Powodzenia i pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się