czaro998 Opublikowano 25 Stycznia 2018 #1 Opublikowano 25 Stycznia 2018 Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Czarek i jestem z okolic Białegostoku. Już od jakiegoś czasu czytam forum i zbieram cenne wiedzę na temat Malawi. Zacząłem nawet pierwsze przygotowania do jak dla mnie dużego zbiornika 180x60x60 (założę oddzielny temat w dziale start akwarium) Jest to moje pierwsze Malawi proszę więc o wyrozumiałość i cenne porady. Pozdrawiam.
marcin73m Opublikowano 26 Stycznia 2018 #2 Opublikowano 26 Stycznia 2018 Witaj czaro, dokonałeś najlepszego możliwego wyboru decydując się na założenie zbiornika z rybami z jeziora Malawi Nasze forum to skarbnica fachowej wiedzy i rzesza ludzi chętnych do pomocy. Więc czytaj, chłoń tą wiedzę, w razie wątpliwości pytaj, a na pewno nikt nie odmówi Ci pomocy. Zbiornik jak na początek istotnie okazały, każdy chciałby tak startować Czekamy na pierwsze posty dot. jego zakładania. Witaj i powodzenia!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się