Skocz do zawartości

LedDimmerPro V4 - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Można by jeszcze dorobić funkcje kopiowanie i wklejanie nastaw z danego dnia lub miesiąca na inny dzień lub miesiąc, np: klikam myszką na poniedziałek i mamy opcje( kopuj, wklej, czyść nastawy). Można dorzucić przyciski obok tych, które są do importu i exportu

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romku, gratuluję pomysłu i realizacji.

Mam jedno pytanie/uwagę. 

Chcę konfigurować sterownik przez WiFi ale w aktualnej wersji i w poprzedniej mam ten sam problem - sterownik nie jest wykrywany przez program. Czasami się zdarza, że go wykryje ale trzeba mieć szczęście.

Sterownik jest podpięty do sieci. Co więcej mogę się do niego dostukać po http za pomocą przeglądarki. Coś tam odpowiada na moje zaczepki. Ale w twoim programie nie chce się komunikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wędrowyczPowodów braku komunikacji może być kilka. Jeżeli czasem się łączy, to bym obstawiał, że zakłócenia / słaby zasięg. Może być tak, że sterowanie dużym obciążeniem powoduje zakłócenia, które blokują sygnał. Przyczyną może być też słabej jakości zasilacz. Najpierw bym sprawdził czy problem również występuje gdy światło nie świeci. Ewentualnie wymiana zasilacza na inny (do przetestowania). Przy podłączeniu wyłącznie przez USB z komputera też może czasem być problem z Wifi, bo nie wszystkie komputery dostarczają wystarczające napięcie na USB. Można spróbować podłączyć sterownik przez USB do zasilacza (takiego od komórki). Takie próby pomogą ustalić czy problem jest z zasilaniem, tak jak podejrzewam, czy może rzeczywiście coś nie łączy z WiFi (np. słabe lutowanie). Ta sera sterowników jest bardzo mało awaryjna (<1%). Potencjalne problemy z reguły da się rozwiązać przez konfigurację.

A przede wszystkim należy uaktualnić oprogramowanie do najnowszej wersji (aplikację i firmware).

W razie dalszych problemów proszę o kontakt na serwis@palabras.pl lub telefonicznie (telefon na stronie sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstała nowa aplikacja mobilna (internetowa) do sterownika.
Ma tylko kilka podstawowych funkcji, ale liczę na wasze komentarze i propozycje.
Można wykonać kliknięcie przycisku na sterowniku, włączyć lub wyłączyć wybrany kanał, podejrzeć temperaturę.
Adres: http://ldp.palabras.pl/

Aplikacja jest dedykowana do codziennego użytku z telefonu komórkowego.

Zapraszam do obejrzenia i zgłaszania konstruktywnych uwag.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.