Skocz do zawartości

LedDimmerPro V4 - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, RomanoLindano napisał:

@wędrowyczRzeczywiście mogą być problemy przy niektórych konfiguracjach sieci. Postaram się dodać możliwość ręcznego wpisania IP (lub wykrycia tak jak w ldp.palabras.pl)

Dzięki za szybki odzew. W ldp.palabras.pl sterownik jest widoczny od razu. W aplikacji czasem trzeba czekać chwilę. Trzymam kciuki za projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maziloWygląda na problemy z synchronizacją czasu z serwerem. Wgraj najnowszą wersję (4.1.0 - dzisiejsza 7/4/2020). Tam można w ustawieniach wyłączyć synchronizację czasu z serwerem i problem zostanie rozwiązany (a w zasadzie ominięty). Będę jeszcze analizował czemu takie sytuacje mogę mieć miejsce.

A właśnie jest nowa wersja. Dołożyłem też opis zmian na stronie (http://palabras.pl/#/download) żeby można było się zapoznać przed pobraniem wersji.

Edytowane przez RomanoLindano
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny problem , godziny i nazwy kanałów ( np. niebieski itp ) również nie można zmienić . 
W nazwach kanałów teoretycznie można wpisać nazwy ,ale nie zapisują się ; godziny w ogóle nie można edytować . 
Jutro wgram nowa wersje i zobaczymy , pozdrawiam . 
Ogólnie super robota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam 

Chciałbym się tutaj przypomnieć producentowi oraz poinformować innych kolegów używających dimmera v4.

Przy połączeniu przez wifi jak mamy zbyt długie lub zlożone hasło ze znakami specjalnymi to sterownik może się nie łączyć z siecią.

W panelu routera widać wtedy nowe urządzenie espressif ale bez przydzielonego IP przez DHCP.

Zgłaszałem telefonicznie problem i ma się ukazać aktualizacja firmware. 

Występuje to w najnowszej obecnie wersji 4.1.1

Dziękuję i pozdrawiam.

Jakość super. Polecam!

Edytowane przez DamianK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spieszę poinformować, że ruszyła przedsprzedaż sterownika LedDimmerPro V5.

Tak jak obiecałem, ta wersja ma 7 kanałów, obciążenie do 21A (3A na kanał) oraz aktualizację oprogramowania przez Wifi. Łączenie ze sterownikiem też tylko przez Wifi - kabel USB jest używany tylko do skonfigurowania podłączenia do WiFi, nie trzeba instalować sterowników do USB żadnych.

Zrezygnowałem z większości niepotrzebnych bajerów i sterownik ma bardzo atrakcyjną cenę.
Dostępny jest w wersji z czujnikiem temperatury (zamocowany na stałe, dł 3m) lub bez czujnika.
Docelowa cena to 120 zł (bez czujnika) i 150 zł (z czujnikiem).
Aktualnie w przedsprzedaży (do końca roku) cena to 99 zł (bez czujnika) i 129 zł (z czujnikiem).

Dajcie znać co sądzicie o nowej wersji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.