Deadi Opublikowano 28 Listopada 2017 #11 Opublikowano 28 Listopada 2017 Kiedyś jak miałem metrową 160tke to miałem całkiem podobny układ ? Witamy na forum ?
Areck Opublikowano 28 Listopada 2017 #12 Opublikowano 28 Listopada 2017 (edytowane) Aranż super - bardzo Ci będę kibicował. PS. mam prośbę, wykorzystaj wiedzę dostępną tutaj i prześledź jak szybko i dobrze wystartować zbiornik. Możesz już myśleć nad obsadą - zapraszam do właściwego działu. Zbiornik bardzo mi się podoba - podrasuj go ciekawymi i niebanalnymi gatunkami. Edytowane 28 Listopada 2017 przez Areck
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się