colbyco Opublikowano 27 Listopada 2017 #1 Opublikowano 27 Listopada 2017 Cześć. Mam na imię Piotrek. W czwartek 23.11 uruchomiłem akwarium, wymiary 143*40*45. Oświetlenie Chihiros A1201, filtr Aquael Unimax 500 z prefiltrami Eheim (w koszach ceramika), 25kg piasku C99, 60kg serpentynitu. Czekam na ustabilizowanie parametrów i zastanawiam się nad obsadą. 5
deccorativo Opublikowano 27 Listopada 2017 #2 Opublikowano 27 Listopada 2017 Witaj Piotrze u nas, Bardzo ładne klimatyczne akwarium pod Malawi i widać że odrobiłeś lekcję. Jak na 3 dni od zalania woda bardzo czysta. Teraz zajmij się startem biologii nitryfikacyjnej w dziale Start albo Woda.
MatiK Opublikowano 27 Listopada 2017 #3 Opublikowano 27 Listopada 2017 Witaj na forum, wystrój masz świetny, gratuluję powodzenia w wyborze obsady
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Listopada 2017 #4 Opublikowano 27 Listopada 2017 ..witam na forum. Akwa bardzo ładne.
przemo-h Opublikowano 27 Listopada 2017 #5 Opublikowano 27 Listopada 2017 Witaj! Bardzo ładny zbiornik. Gratulacje i powodzenia!
Robson79 Opublikowano 27 Listopada 2017 #7 Opublikowano 27 Listopada 2017 Witaj ☺ Akwarium oczywiscie bardzo ładnie urządzone ???
egon44 Opublikowano 27 Listopada 2017 #8 Opublikowano 27 Listopada 2017 Witaj! Bardzo ładny klimatyczny zbiornik Powodzenia
jaras Opublikowano 27 Listopada 2017 #9 Opublikowano 27 Listopada 2017 Cześć. I mi Twój baniak się bardzo podoba. Powodzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się