Skocz do zawartości

Wystrój mojega akwa


cyganeczka

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cyganeczka napisał:

Tylko nie rozumiem jak rybki sobie zrobią kryjówki pod kamieniem? Przecież będą się zapadac.. i je przygniotą .

:) normalnie robią czyli kopią albo pyszczkami albo całym tułowiem:) Nie przygniotą....one kopią coś jakby na kształt korytarza.. środek podkopią boki się opierają o piasek.

 

6 minut temu, cyganeczka napisał:

A te dwa po prawej zakopać ?

..ten pierwszy z prawej możesz postawić na podkładzie.

..tak u mnie kopią:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę z wielką uwagą ten twój temat bo uważam że popełniłaś błąd zasadniczy .

Zamiast lekko zmodyfikować lub nie w zależności czy mbuna czy non-mbuna tam ma pływać ten zupełnie ładny wystrój

95ceb54c6314e76206624f0a7874d962.thumb.jpg.9eb6aa38a32491fcfafbc8ec36babeb9.jpg

 

zamieniając na taki który zawiera te same błędy a moim zdaniem jest gorszy od poprzedniego

e36af82f7e035fc0e108ccadc9218421.thumb.jpg.9896f00485fa7623a72b5acdf2b070c9.jpg

 

Basiu moim zdaniem kombinujesz jak cygan pod górę, albo jak cyganeczek.

Jeszcze skończy się tym że biologię utracisz albo już utraciłaś i zamiast wpuszczać ryby to będziesz startowała od zera czyli od początku.

Jakieś wiadra z wodą stoją ? a gdzie kubeł z biologią? i czy on chodzi czy go chociaż otworzyłaś?

Już ci ktoś wcześniej napisał że tło chińskie OK tylko te łączenia walą po oczach i to zostanie na zawsze bo kamienie czy to będą takie czy siakie czy owakie i tak za miesiąc dwa zarosną krasnorostami i będą czarne jak te tło które już teraz jest takie jakie będą wkrótce te kamienie.

Tak po latach doświadczeń powiem wam że patrzę na kształty kamieni ich wielkość i kompozycję a czy to będzie zielony serpentynit czy jasny gnejs prążkowany - jeden pies i tak za chwilę oba będą czarne porośnięty krasnalami.

Kupiłaś nowe 3 moduły chińskiego tła ze styropianu jeden przyciełaś na wymiar i przykleiłaś na silikon.

Ja bym nie użył silikonu tylko Soudal All Fix czarny do klejenia styropianu do szyby.

Błąd powielony z poprzedniego - łączenia walą po gałach jak cholerka.:(

Zobacz to zdjęcie cały czas jest na tym forum -  podobne moduły tła 3D łączone w poziomie ale i także w pionie a nawet część jest o 25 cm wysunięta do przodu.

 

20170508_155136.thumb.jpg.746384016c3aa05ea29202d82e7cd891.jpg

Zamiast ciąć jeden końcowy trzeba było z każdego uciąć po 1cm z obu stron dotrzeć papierem ściernym by nie było między nimi żadnej szparki a wzór się zbiegł i byłby jakiś postęp w stosunku do poprzedniego.

 

 

 

 

Edytowane przez deccorativo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AndrzejWalb napisał:

.zrób coś takiego.

Sprobuje dzieki

4 godziny temu, deccorativo napisał:

Jakieś wiadra z wodą stoją ? a gdzie kubeł z biologią? i czy on chodzi czy go chociaż otworzyłaś

czesc

stoja 4 wiadra 60 l z woda z baniaka i filter chodzi caly czas, to jak mam utracic biologie?

 

4 godziny temu, deccorativo napisał:

o 25 cm wysunięta do przodu.

Myslalam o tym i .. na tym się skonczylo

myslalam ze moj wystroj nie pasowal do waszych zbiornikow- chcialam tak ladne jak Wasz,  to kombinowalam

coz tez troche zaluje bo to tlo bylo ok ale ja jestem w goracej wodzie kapana :(

tlo bylo juwela razem z akwarium, ja je tylko odkleilam

zdolowales mnie ;)

 

ok  patrze za innym tlem...... :e_confused:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.