Skocz do zawartości

Wystrój mojega akwa


cyganeczka

Rekomendowane odpowiedzi

..ciekawy jestem ile kosztuje kg. w przeliczeniu na złotówki? Pytam bo na moim terenie można kupić za symboliczne pieniądze...tyle ,że jest to kopalnia serpentynitu i w przeliczeniu za symboliczną kwotę wychodziło kilkanaście groszy za kg. Czym więcej bierzesz tym mniej kosztuje.

Ten dzisiejszy 50 centów. Ten w akwarium verona 70 centów a po prawej 6€. serpentynit tez chyba 70 centów. Te ustawiane na dworze w sklepie to groszowe sprawy. Do 1€. Jutro napisze. wstyd mi chodzić do tego sklepu , facet pomyśli ze coś mam z głową


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to póki nie wykombinujesz z PL to daj jakąś gąbkę na zasys i wystarczy. Lepsze to jak zasysanie odchodów prosto do kubełka.

Kupiłam zielony serpentynit koszt 0,80€

Czy taka gąbka na koniec filtra jest Ok ? 9f12310861530a92d77bbcd724b79d87.jpg

Co z tą farba do tła co kupiłam?

Nie wiem czy opróżniać czy wsadzać niwe kamienie ! .....

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cyganeczka napisał:

Czy taka gąbka na koniec filtra jest Ok

..trochę niewygodnie będzie Ci ją założyć na zasys. Ostatecznie możesz ją nawinąć  na zsys za pomocą recepturek.

....taką założysz na zasys. Lub tego typu:

http://allegro.pl/gąbka-filtr-aquael-fan-2-plus-wklad-filtracyjny-i7017907516.html

27 minut temu, cyganeczka napisał:

Kupiłam zielony serpentynit koszt 0,80

..czyli drogo. Ale jak wyjścia nie ma to nic nie poradzisz. Ale przynajmniej masz naprawdę fajny kamień.

Edytowane przez AndrzejWalb
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cyganeczka napisał:

Nie wiem czy opróżniać czy wsadzać niwe kamienie ! .....

..jeżeli nie możesz wyjąć tego tła to wyjmij  spokojnie kamienie , zabezpiecz  przednią szybę i boczne   przed pyłem  podczas psikania. Pomaluj tak jak radzi @deccorativo Henryk. Nie spiesz się...W międzyczasie umyj kamienie , zaplanuj ich ułożenie i tyle. Rób to metodycznie aby zrobić raz a dobrze. Kilka dni w lewo czy w prawo nie gra roli. A zobaczysz jaka satysfakcja na końcu:)

Edytowane przez AndrzejWalb
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czyli drogo. Ale jak wyjścia nie ma to nic nie poradzisz. Ale przynajmniej masz naprawdę fajny kamień.

Nie pomyślałam o tym z dziura. Nawet nie widziałam. Wytnę nożykiem i przyczepie tak jak mówisz
Kamień mam nadzieje ze będzie Ok. zrobię fotkę jutro jak ogarnę i już nic nie będę kupować. Nie pasuje do tła. Chyba ze jakieś glony mi przyjdą na to tło



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.