b&b Opublikowano 12 Września 2017 #1 Opublikowano 12 Września 2017 Witam wszystkich serdecznie, Postanowiliśmy założyć akwarium 240l Malawi z pyszczakami. W planie jest akwarium 150x40x40 z Full Optiwhite. Proszę dobrych kolegów/koleżanki o pomoc w doborze praktycznie wszystkiego (Piasku- bardzo mi się podobają te praktycznie białe dna czy ktoś wie jaki to dokładnie piasek daje ten efekt?, kamieni, urządzeń, ryb itd). Może macie jakieś sprawdzone sklepy z Lublinie z pyszczakami? Pozdrawiam
deccorativo Opublikowano 12 Września 2017 #2 Opublikowano 12 Września 2017 6 minut temu, b&b napisał: Proszę dobrych kolegów/koleżanki o pomoc w doborze praktycznie wszystkiego Witaj/Witajcie jak jest was dwoch Jak dwie głowy to nie jedna więc sami sobie wybierajcie by się wam podobało a nie nam - my to potem jak napiszecie co się wam podoba - to obsmarujemy ale najpierw napiszcie a potem kupujcie a nie odwrotnie - taniej wyjdzie Biały piasek jak śnieg macie na allegro albo w firmie Retne piasek dolomitowy biały jak śnieg 0,8-1,2m optymalny Kamienie z Lublina jakie się wam na polach spodobają , urządzenia to filtr biologiczny taki o przepływie powiedzmy 600l/h i mechaniczny taki 2000l/h z gąbką. A ryby to absolutnie nie ze sklepu z Lublina tylko z hodowli nawet z drugiego krańca Polski. Pierwsze to zakaz odwiedzania sklepów zoologicznych w Lublinie i okolicy bo was naciągną na kasę już zresztą ten fullOW to przerost kosztów nad efekt. Te Full OW tez mi się nie podoba - wystarczy takie z front OW - o wiele ładniejsze sami się przekonacie jak zapłacicie. śmiało piszcie
b&b Opublikowano 4 Października 2017 Autor #3 Opublikowano 4 Października 2017 Cześć! Teraz pytanie odnośnie filtrów... Nie powiem trochę się obawiam filtra zewnętrznego, ze względu na możliwość zalania pokoju... 240l na wykładzinie to nic przyjemnego. Czy da się takie akwa ogarnąć samymi filtrami wewnętrznymi?? Jeśli tak to jakie to mogą być.
deccorativo Opublikowano 4 Października 2017 #4 Opublikowano 4 Października 2017 (edytowane) Tu mówimy tylko dzień dobry a o filtrację pytamy w odpowiednim dziale ale poczytaj o kaseciaku. Edytowane 4 Października 2017 przez deccorativo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się