adi Opublikowano 11 Lipca 2017 #1 Opublikowano 11 Lipca 2017 Witam. Żona wysłała mi fotkę pięknego okrzemka ale zauważyłem 2 plamy w piasku od środka po prawej i lewej stronie. Co to może być?
adi Opublikowano 12 Lipca 2017 Autor #2 Opublikowano 12 Lipca 2017 Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za plama?
adi Opublikowano 12 Lipca 2017 Autor #4 Opublikowano 12 Lipca 2017 Jak to glony to dobrze bo nie ma mnie w domu a ze zdjęcia nie mogłem określić sam co to jest.
MatiK Opublikowano 12 Lipca 2017 #5 Opublikowano 12 Lipca 2017 Spokojnie wystarczy że żona poruszy piachem w tym miejscu i przeczyści szybę
adi Opublikowano 12 Lipca 2017 Autor #6 Opublikowano 12 Lipca 2017 w niedziele będę już w domu to sam się tym zajmę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się