grindz0ne Opublikowano 15 Czerwca 2017 #1 Opublikowano 15 Czerwca 2017 Akwarium z rybkami przewinęło się nie raz w mieszkaniu a Malawi już od 14 roku życia...Początkowe 60L później dobrych kilka lat 112l a od roku ponad 300l stoi i cieszy oczy. Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka
egon44 Opublikowano 15 Czerwca 2017 #2 Opublikowano 15 Czerwca 2017 Witaj! Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to brak dolanej wody no chyba że podmiankę w tym czasie robiłeś? Potem pomyślałem na cholerę masz na dnie te suche liście które zakwaszały by wodę ale zauważyłem że to roślinki które nie przetrwały Aranżacja,tło,widoczny sprzęt,odchody na dnie,zbrojniki też do mnie nie przemawiają ale to moje osobiste zdanie na ten temat i mam nadzieję że nie poczułeś się urażony moim wpisem... Zapewne nie jeden raz coś pozmieniasz ale najważniejsze że Twoje oko cieszy bo to jest najważniejsze Ps.Jeśli jednak poczułeś się urażony to bardzo przepraszam bo nie miałem tego na celu ale napisałem tylko swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam
deccorativo Opublikowano 15 Czerwca 2017 #3 Opublikowano 15 Czerwca 2017 Co tam poziom wody i "rośliny" A mnie urzekł ten grzybek tylko krasnoludka mi brak no i te kiełbie co pływają po piasku na dnie 1
grindz0ne Opublikowano 15 Czerwca 2017 Autor #4 Opublikowano 15 Czerwca 2017 Witaj! Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to brak dolanej wody no chyba że podmiankę w tym czasie robiłeś? Potem pomyślałem na cholerę masz na dnie te suche liście które zakwaszały by wodę ale zauważyłem że to roślinki które nie przetrwały Aranżacja,tło,widoczny sprzęt,odchody na dnie,zbrojniki też do mnie nie przemawiają ale to moje osobiste zdanie na ten temat i mam nadzieję że nie poczułeś się urażony moim wpisem... Zapewne nie jeden raz coś pozmieniasz ale najważniejsze że Twoje oko cieszy bo to jest najważniejsze Ps.Jeśli jednak poczułeś się urażony to bardzo przepraszam bo nie miałem tego na celu ale napisałem tylko swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam Nie czuję się urażony...Rośliny ratuje jak mogę ten piasek to jednak nie było dobre rozwiązanie...jest zbyt drobny...Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka Co tam poziom wody i "rośliny" A mnie urzekł ten grzybek tylko krasnoludka mi brak no i te kiełbie co pływają po piasku na dnie Kielbie to masz we łbie...Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka
grindz0ne Opublikowano 17 Czerwca 2017 Autor #5 Opublikowano 17 Czerwca 2017 Poprawki myślę że na lepszeWysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka
Dafcu Opublikowano 17 Czerwca 2017 #6 Opublikowano 17 Czerwca 2017 (edytowane) A na czym polegały poprawki bo przepraszam ale nie zauważyłem co zmieniłeś?:) Generalnie akwa troszkę nie w moim guście, ale o tym się nie dyskutuje :). A nie zastanawiałeś się żeby ujednolicić kamienie, moim skromnym zdaniem wyglądało by to korzystniej ;). I kolejna rzecz, która mi się rzuca w oczy to straszna mala ilość piasku na dnie, miejscami wygląda jakby go było może z 1 cm. No chyba, że to tylko takie złudzenia. Edytowane 17 Czerwca 2017 przez DracoPL
grindz0ne Opublikowano 17 Czerwca 2017 Autor #7 Opublikowano 17 Czerwca 2017 Piasku wcale tak mało nie mam tylko woda mi tak podmywa i przesuwa się w jedną stronę..Poza tym zmieniłem ustawienie dekoracji plus posprzatałem w zbiorniku...Nie chciałem mieć kopii czy standardowych dekoracji jak w większośći...Dlatego znalazłem skały z rzeki górskiej...A część to wapień.Jedyne co chciałbym na chwilę obecną dodać to żwir do tego drobnego piasku i zastanawiam się jaki byłby dobry w tym połączeniu.Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka
adi Opublikowano 17 Czerwca 2017 #8 Opublikowano 17 Czerwca 2017 Ja mam kwarcowy 35kg + dolomitowy 10 kg o gradacji 0.8-1.2 mm. Taka gradacja jest B.dobra i kolorystycznie też jest ok.
jello Opublikowano 17 Czerwca 2017 #9 Opublikowano 17 Czerwca 2017 Przepraszam, ale po pierwszym zdjęciu myślałem, że tam kawałek bieżnika opony na środku jest Drugie zdjęcie o niebo lepsze. Nie myślałeś żeby wyzbyć się tych roślinek? Trochę w kość dostały
MatiK Opublikowano 19 Czerwca 2017 #10 Opublikowano 19 Czerwca 2017 Dnia 17.06.2017 o 15:49, grindz0ne napisał: Poprawki myślę że na lepsze Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka Jak 300 litrów to niekoniecznie na lepsze... Czytałeś działy z obsadami? Acei rosną za duże do takiego litrażu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się