Skocz do zawartości

Kubeq obsada do 160x60x60


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy p

6 minut temu, bakus_44 napisał:

Gratuluje zbiornika.

Wiesz, że te msobo z TM to odmiana ngwazi?

Są podobno nieco inne- ciemniejsze niż te zwykłe dostępne u Jacka z Żor czy dr Pawlaka. Też o nich myślałem, ale właśnie dlatego się nie zdecydowałem.

Zamawiałem u Pani Moniki Msobo Magunga, myślę że poinformowała by mnie gdyby to nie była ta odmiana którą chciałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubeq napisał:

Zamawiałem u Pani Moniki Msobo Magunga, myślę że poinformowała by mnie gdyby to nie była ta odmiana którą chciałem.

to jest msobo magunga ngwazi- mieli to 3/4 cenniki wstecz i zostały im tylko te 4szt., których z racji małej liczebności nikt nie chciał wziąć- wiem bo sam się tym interesowałem miesiąc temu.

tutaj są zdjęcia dzikich ngwazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bakus_44 napisał:

to jest msobo magunga ngwazi- mieli to 3/4 cenniki wstecz i zostały im tylko te 4szt., których z racji małej liczebności nikt nie chciał wziąć- wiem bo sam się tym interesowałem miesiąc temu.

Ciekawe bo ja dostałem 5 sztuk no ale ok :)

 

Godzinę temu, Bezprym napisał:

Bakuś nie ma takiej odmiany Metriaclima Msobo Magunga Ngwazi
są.
Metriaclima sp."msobo " Ngwazi.
Metriaclima sp." msobo" Manda
Metriaclima sp. "msobo" Magunga

Dokładnie tak też czytałem.

Czy samiec powiedzmy Magunga będzie się wycierał tylko z samicami Magunga, czy mając w akwa też np samice Ngwazi/Manda też będzie z nimi spółkował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kubeq napisał:

Ciekawe bo ja dostałem 5 sztuk no ale ok :)

Acha, miesiąc temu też było 5- myślałem, że może jedna im padła bo coś mi się ubzdurało że masz 4 :P

1 godzinę temu, Bezprym napisał:

Bakuś nie ma takiej odmiany Metriaclima Msobo Magunga Ngwazi
są.
Metriaclima sp."msobo " Ngwazi.
Metriaclima sp." msobo" Manda
Metriaclima sp. "msobo" Magunga

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

 

 

Aż tak się nie zagłebiałem- w cenniku TM widniały jako magunga ngwazi, a Pani Monika potwierdziła, że dorosłe wyglądają jak te z mojego linku (ciemniejsze samce), więc może to jest w rzeczywistości "msobo" ngwazi :P

 

20 minut temu, Kubeq napisał:

Czy samiec powiedzmy Magunga będzie się wycierał tylko z samicami Magunga, czy mając w akwa też np samice Ngwazi/Manda też będzie z nimi spółkował ?

Oczywiście, że będzie- to ta sama ryba w innej odmianie barwnej- IMO większe nawet prawdopodobieństwo, że będzie "spółkował" z tymi innymi, bo jak wiadomo w naturze przeciwieństwa się przyciągają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.