yaro Opublikowano 28 Grudnia 2007 #11 Opublikowano 28 Grudnia 2007 światło padajace z tyłu nie ma wogóle sensu, ryba przez którą prześwituje światło jest kolorystycznie beznadziejna, światło musi padać od strony patrzącego tak aby ono odbijało się od ryby, wtedy widok jest znacznie bardziej zadowalajacy.
meth Opublikowano 28 Grudnia 2007 #12 Opublikowano 28 Grudnia 2007 Mam pytanie – czy w standardowej pokrywie aquaboro można przesunąć świetlówki (belkę oświetleniową) maksymalnie do przodu?
VDR Opublikowano 28 Grudnia 2007 #14 Opublikowano 28 Grudnia 2007 nie można eee ?? Przeciez belka jest ruchoma, chyba - ze ja mam niestandardowa pokrywe. IMHO mozna, tylko trzeba ta PCV czy cos, ktora sie wykorzystuje do przykrycia belki sobie wykombinowac samemu -- bo standardowo belka jest na srodku wiec po przesunieciu belki, nijak nie bedzie nam pasowac. Teoretycznie pewnie w Aquaboro mozna by od razu zamowic odpowiednio pociete to PCV. Ja jak bralem pokrywe z Aquaboro to bralem np. bez oprawek i oswietlenia -- elektryke zrobilem sobie samemu...
Jakub Opublikowano 28 Grudnia 2007 #15 Opublikowano 28 Grudnia 2007 Pytanie dotyczyło standardowej pokrywy bez przeróbek. Normalne jest, że wszystko można przerobić. Poza tym belki są podwójne więc przesuną się obie. Przesunięte w pokrywie belki bardzo utrudnią karmienie bo są dość szerokie itd... Ja nie potrafię dorobić tego PCV przykrywającego od góry akwarium a zostawiając bez tych osłon to w sumie pokrywa nie jest pokrywą Oczywiście belka na szynie alu jest ruchoma ale potem nie ma jak założyć tych osłon
VDR Opublikowano 28 Grudnia 2007 #16 Opublikowano 28 Grudnia 2007 No jesli chodzi o takie standardy, to tak Ja zrozumialem pytanie czy belka w ogole jest przesuwna, czy nie jest na stale poloczana z rama, aby mozna bylo cos pokombinowac. Chyba nie wiele jest pokryw z dowolna regulacja belki oswietleniowej ? Tak jak mysle, to chyba z gotowcow sie nie spotkalem.
sabotage Opublikowano 28 Grudnia 2007 Autor #17 Opublikowano 28 Grudnia 2007 oO.. Wracając do mojego pytania, jakie swietlowki beda najlepsze do podkreslenia niebieskich i pomarańczowych barw (2, max 3 belki)?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się