Tobikos Opublikowano 12 Grudnia 2016 #1 Opublikowano 12 Grudnia 2016 Witam, dzisiaj zauważyłem na kamieniu, który kupiłem w zoologicznym prosto z ich akwarium coś jak pleśń(na zdj oznaczone nr1). To coś faluje i ma chyba jakieś bąbelki na końcówkach włosków. Od razu zapytam się co to za pomarańczowy osad na kamieniu i czy grozi moim rybkom (nr3), również co to za glon (nr2).
pozner Opublikowano 13 Grudnia 2016 #2 Opublikowano 13 Grudnia 2016 Rodzai glonów jest multum. Nie masz czym się przejmować, obserwój a pewnie pysie nie ograniczą się do tego Tak na marginesie, pleśń jest biała, a na pewno nie faluje.
egon44 Opublikowano 13 Grudnia 2016 #3 Opublikowano 13 Grudnia 2016 Bez obaw nie masz się czym martwić,to samo dobro dla ryb ...
Pleziorro Opublikowano 13 Grudnia 2016 #4 Opublikowano 13 Grudnia 2016 Na pewno więcej zaszkodzi rybom przekarmianie, czy ja tam pod tym kamieniem dobrze widzę walające się niezjedzone płatki pokarmu ?
marcin1ja1 Opublikowano 13 Grudnia 2016 #5 Opublikowano 13 Grudnia 2016 16 minutes ago, Pleziorro said: Na pewno więcej zaszkodzi rybom przekarmianie, czy ja tam pod tym kamieniem dobrze widzę walające się niezjedzone płatki pokarmu ? Też na to zwróciłem uwagę. Pomijam fakt, że kupno kamienia w zoologicznym to przebitka x100. Kamień za składu za 20gr/kg sprzedawany jest za 20zł/kg. Oczywiście w cenie zawarta jest marketingowa nazwa "yellow dragon mountain rock" W poprzednim poście kombinowałeś ze sklejeniem baniaka w celu oszczędności kasy a poleciałem po kamienie do zoologa. Musisz zmienić swoje priorytety jeżeli chodzi o wydawanie kasy na założenie Malawi.
Tobikos Opublikowano 13 Grudnia 2016 Autor #7 Opublikowano 13 Grudnia 2016 4 godziny temu, Pleziorro napisał: Na pewno więcej zaszkodzi rybom przekarmianie, czy ja tam pod tym kamieniem dobrze widzę walające się niezjedzone płatki pokarmu ? To jest kamyczek ozdobny, jak kupowałem akwarium to gościu miał piasek z tym pomieszany i sobie odkopaly. 3 godziny temu, marcin1ja1 napisał: Też na to zwróciłem uwagę. Pomijam fakt, że kupno kamienia w zoologicznym to przebitka x100. Kamień za składu za 20gr/kg sprzedawany jest za 20zł/kg. Oczywiście w cenie zawarta jest marketingowa nazwa "yellow dragon mountain rock" W poprzednim poście kombinowałeś ze sklejeniem baniaka w celu oszczędności kasy a poleciałem po kamienie do zoologa. Musisz zmienić swoje priorytety jeżeli chodzi o wydawanie kasy na założenie Malawi. Wtedy była mowa o innym akwarium szkoda mi było wyrzucać takie akwarium.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się