Andrzej Głuszyca Opublikowano 2 Lutego 2017 #21 Opublikowano 2 Lutego 2017 Teraz, niedzielek napisał: niestety nie miałem miejsca i zmuszony byłem postawić w firmie kilka km dalej i nie mam pojęcia co tam w nocy w baniaczku sie dzieje
jaras Opublikowano 2 Lutego 2017 #22 Opublikowano 2 Lutego 2017 Wszystko ładnie. Ale grzałkę bym dał przy dnie poziomo za kamieniami- bo to nie żadna ozdoba i termometr na boczną szybę z tyłu, nie ma potrzeby co chwilę na niego patrzeć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się