Bezprym Opublikowano 10 Grudnia 2016 #12 Opublikowano 10 Grudnia 2016 Ładnie się prezentuje Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
MatiK Opublikowano 12 Grudnia 2016 #15 Opublikowano 12 Grudnia 2016 (edytowane) Wydaje mi się, że tego piachu jest jednak odrobinę za dużo Wystrój ma swój klimat, ale tak nie do końca mój... Grunt, że Tobie się podoba, a ryby mają gdzie pływać. To najważniejsze w tym wszystkim Edytowane 12 Grudnia 2016 przez MatiK
Pumba Opublikowano 12 Grudnia 2016 #16 Opublikowano 12 Grudnia 2016 A co ma do rzeczy ilość piachu ? W jeziorze też nikt z linijką nie chodzi i nie wyrównuje do 5cm
MatiK Opublikowano 12 Grudnia 2016 #17 Opublikowano 12 Grudnia 2016 To ma do rzeczy, że im więcej piachu, tym więcej detrytusu Ci się w nim zbiera, a im jest go więcej, tym trudniej utrzymać właściwie niski poziom NO3 jak wiadomo... Po drugie zwyczajnie estetycznie dla mnie jest go za dużo, ale to tylko moje zdanie i na szczęście nie jest ono tu najważniejsze
Paulstick Opublikowano 12 Grudnia 2016 #18 Opublikowano 12 Grudnia 2016 (edytowane) Pumba mysle, ze nie o to Matikowi chodzilo. Twoje rybki dorosna niedlugo i zaczna ten piasek przesypywac i ustawiac jak im sie podoba, niestety w 99% przypadkow nie tak jak ty bys to widzial:). Prawdpopodobnie skonczy sie wielka kupa piachu po jednej stronie i niczym po drugiekk a to nie wyglada za ciekawie. Mozesz zmieniac, przesuwac...ryby swoje i tak zrobia, takze piachu za duzo raczej z praktycznych powodow. edit: Matik mnie uprzedzil Edytowane 12 Grudnia 2016 przez Paulstick
MatiK Opublikowano 12 Grudnia 2016 #19 Opublikowano 12 Grudnia 2016 Dokładnie, już wyjaśniłem o co mi chodziło... Poza tym to nie temat Pumby tylko użytkownika Dabalwwy
Dabalwwy Opublikowano 13 Grudnia 2016 Autor #20 Opublikowano 13 Grudnia 2016 Panowie spokojnie to tylko piach ;] najwyżej się go trochę usunie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się