Dabalwwy Opublikowano 4 Grudnia 2016 #1 Opublikowano 4 Grudnia 2016 (edytowane) Witam Przedstawiam moje nowe akwarium 250l Akwarium 250L 100x50x50 10mm optiwhite - Filtr JBL e1501 - Oświetlenie T5 2x39w ( ma zostać 1 sztuka) Parametry: Woda: kranówka po przejściu przez filtr trójstopniowy 5 mikronów \ węgiel \ 1 miktron KH 6 pH 7,4 GH 11 Bez żadnych modyfikacji z mojej strony (na razie). W planach: - dodanie filtra JBL e 901 (chyba ze proponujecie coś innego) - może jakiś falownik Planowana obsada od Fish Magic :Iodotropheus SprengeraeCynotilapia sp. Hara Gallireya ReefChindongo Saulosi Co do Saulosi jeszcze nie mam pewności Edytowane 12 Grudnia 2016 przez MatiK Prawidłowe nazewnictwo gatunków.
Dabalwwy Opublikowano 4 Grudnia 2016 Autor #3 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Tak łupek Fyllitowy. Ma ścięte podstawy.
egon44 Opublikowano 4 Grudnia 2016 #4 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Witaj... Zbiornik ma potencjał,jednak według mnie trochę aranżacja wygląda jak monolity...Ważne że tobie się podoba Dodanie filtra JBL e 901 jako typowego biologa...A e1501 zastosował bym jako mechanika... Potem ewentualnie zobaczysz czy w późniejszym czasie będzie potrzebny falownik... Co do obsady to skłaniał bym się na dwa gatunki w takim wymiarze zbiornika... Filtracja,obsada to już tematy na inne działy,bo w tym się tylko przedstawiamy...
Mortis Opublikowano 4 Grudnia 2016 #5 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Podoba mi się, wygląda jak przedsionek Mordoru 1
Bezprym Opublikowano 4 Grudnia 2016 #6 Opublikowano 4 Grudnia 2016 (edytowane) Ja bym te dwa, duże środkowe kamienie usunął, pozatym extra. Edytowane 4 Grudnia 2016 przez Bezprym
pozner Opublikowano 4 Grudnia 2016 #7 Opublikowano 4 Grudnia 2016 A mi się podoba takie, jakie jest. Nietypowe, ale ma swój klimat.
deccorativo Opublikowano 5 Grudnia 2016 #8 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Jak dla mnie ma klimat - a kamieni zawsze można ująć jak dojdziesz sam do takich wniosków. Można ten lejek jakoś schować? piasku chyba też za dużo ( max 4-5cm) no i wygląda na fotce na taki za drobny dla naszych ryb ale możliwe że tylko takie złudzenie. Fajnie że pokazałeś kolego swój baniaczek. W innych działach może napisz o następnych krokach przed wpuszczeniem ryb które muszą być wykonane.
Lee Opublikowano 5 Grudnia 2016 #9 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Bardzo fajne. Oryginalnie. Trzymam kciuki, żeby filtracja dała radę wymieść wszystkie odchody, żeby mogło tak zostać. Powodzenia!
Dabalwwy Opublikowano 5 Grudnia 2016 Autor #10 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Piasku jest 4,5 cm gradacja tez dobra dla pyszczków
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się