Skocz do zawartości

Dobór obsady nietypowe 300l


Szwarc

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, grindz0ne napisał:

Nie chodziło mi o polecanie Corala !!! Tylko o twoje zdanie na temat że 100cm to bardzo super i świetne rozwiązanie do 2 gatunków Malawii !!

Oczywiście że 100cm nadaje się do dwóch gatunków (zaznaczam mniejszej mbuny)...

A czemu miało by się to nie sprawdzić?Wytłumacz mi proszę?...

Cały czas piszę o tych gatunkach które proponowałem koledze w początkowych postach jego tematu...

 

Edytowane przez egon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak tak źle nie będzie yellow w końcu nie ułamek maingano też nie da sobie w kaszę dmuchać oboje nie są typowymi terytorialistami, maingano bardziej wewnątrzgatunkowo. Zawsze można zredukować o jeden gatunek, gdyby coś się działo. Tylko te glonojady

Szwarcuś można wiedzie ile płaciłeś za ryby?
Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proponowałem za pół darmo super zestaw (dobrane haremy)maingano i perlmuttów to nie chciałeś Szwarc. Nic to. Jedynie szkoda, że kupiłeś saulosi koral. No i módl się żeby pozostałe ryby nie były skundlone bo niewyjaśnione, brzydkie ryby i do tego słaba obsada to najprostsza droga by się zniechęcić do malawi.
Życzę powodzenia i daj znać jak się rozwinie sytuacja.

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bezprym napisał:

Może jednak tak źle nie będzie yellow w końcu nie ułamek maingano też nie da sobie w kaszę dmuchać oboje nie są typowymi terytorialistami, maingano bardziej wewnątrzgatunkowo. Zawsze można zredukować o jeden gatunek, gdyby coś się działo. Tylko te glonojady emoji30.png

Szwarcuś można wiedzie ile płaciłeś za ryby?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Fajnie by było jak by się przytrafiły w tym zbiorniku Coral samce mniej dominujące niż mój :) Te rybki jeśli chodzi o Coral to kiedyś kupowałem za 3-4zł sztuka.

Edytowane przez grindz0ne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bezprym napisał:

No to faktycznie byłaby okazja tylko ja bym wolał zwykłe nawet po 12 zł za sztukę bo tyle kosztują w polecanych chodowlach.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie wiem jak można dzielić Coral na jakość rybek...i ceny...Moim zdaniem nigdy bym za Coral nie dał 12zł za sztukę chyba że dorosłego bo ja brałem 3-4cm.. Tylko że to jednak mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o samce...

Edytowane przez grindz0ne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zobaczymy,  może nie będzie źle. Ot tak się zdobywa doświadczenie.  glonojady dla dzieci,  to był wymóg.  

A Wy koledzy nie macie co się kłócić,  na pewno ja coś źle zrozumiałem i się troszkę napalilem.  

Co będzie to będzie.  

Tak czy siak ja jestem teraz bardzo podjarany jak na tą chwilę to co kupiłem bardzo mi się podoba. A najbardziej właśnie te coral.  

Za 42 rybki zapłaciłem 200 zł.  Transport wysyłkowy nie dla mnie, nie ufam takiej formie. 

Sprzedający z okolic Wrocka,  podał mi swoje namiary,  gdyby coś mówił że nie ma problemu,  zawsze mogę się z nim dogadać.  

Tak w ogóle to polecał mi przy tym zbiorniku przerybienie ale nie naciskał na zakupy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grindz0ne napisał:

Nie wiem jak można dzielić Coral na jakość rybek...i ceny...Moim zdaniem nigdy bym za Coral nie dał 12zł za sztukę chyba że dorosłego bo ja brałem 3-4cm.. Tylko że to jednak mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o samce...

Kolega @Bezprym pisze o normalnej odmianie Chindongo saulosi (a nie Coralu) ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kupił odmianę Coral to pisze o tym co zakupił  i  o swoich doświadczeniach z tą odmianą.

Niech pozna ich zachowania to będzie sam wiedział po czasie czy przy nich pozostać czy całkowicie zmienić obsadę.

A tak na marginesie to w Wrocławiu na giełdzie jest dość dobry wybór jeśli chodzi o Malawii ?? 

 Też nie jestem zwolennikiem wysyłki zwierząt i zakupów w takiej formie już wolę podjechać samochodem i osobiście odebrać rybki jakie mnie interesują.

Edytowane przez grindz0ne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.