Mortis Opublikowano 27 Listopada 2016 #21 Opublikowano 27 Listopada 2016 25 minut temu, Pleziorro napisał: Panowie na PW z randkami A co zazdrosny? Już się zgadaliśmy
mikrus2201 Opublikowano 27 Listopada 2016 Autor #23 Opublikowano 27 Listopada 2016 Witam , Kolega Karol "Mortis" właśnie był u mnie i stwierdził że są to sinice. sprawdzile w ciągu dnia PO4 <0,02 ale Karol powiedzial ze jbl kropelkowe ten parametr załamuje i w realiach jest dużo wyższy. .. Ustaliliśmy ze jutro to usunę i odrobinę doleje wody ale przez ustrojstwo. ... W tej kwestii przychylam się do pomocy ze strony Deccorativo chciałbym żeby jedna osoba mnie poprowadziła w tej kwestii... pozdrawiam 1
MatiK Opublikowano 14 Grudnia 2016 #24 Opublikowano 14 Grudnia 2016 Dnia 27.11.2016 o 20:36, mikrus2201 napisał: ale przez ustrojstwo To akurat nie ma tu takiego wielkiego znaczenia znaczenia... Zaciemnij zbiornik na jakiś czas, rób częstsze podmiany i zbieraj nalot z sinic. Po kilkukrotnym powtarzaniu takich zabiegów może przejść, jeśli jednak nie pomoże to Henryk na pewno podpowie Ci co wlać i jak zastosować żeby sinice zniknęły
deccorativo Opublikowano 14 Grudnia 2016 #25 Opublikowano 14 Grudnia 2016 Dnia 27.11.2016 o 20:36, mikrus2201 napisał: W tej kwestii przychylam się do pomocy ze strony Deccorativo chciałbym żeby jedna osoba mnie poprowadziła w tej kwestii... Jakoś mi umknęło - sorki Mikrus wklej aktualną fotkę on face twojego baniaka bo nie wiem co tam pływa a co siedzi i rośnie chyba nurzańce posadziłeś ? więc nie bardzo z tym wyłączeniem światła - po prostu minęło 2 tygodnie i potrzebna aktualizacja. Jeśli jeszcze ryby nie pływają a zbiornik dojrzewa to na jakim jest etapie?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się