Skocz do zawartości

Projekt 1000l 230x62x75


mlody.czub

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, przemek wieczorek napisał:

Na razie zaklepana jest wersja w całości float. Co mu by szkodziło poszlifować te wzmocnienia. TO tak niewiele i aż tak wiele dla całokształtu estetyki . 

Dokładnie,  to poprostu najzwyklejsza kultura pracy świadcząca o podejściu fachowca do tematu.

Powodzenia przy tworzeniu projektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z natury jestem strasnym perfekconista i satarm sie dopracowac rzeczy w najdrobniejszym detalu. Gdy klijentowi oddaje prace to nie interesuje mnie ze potem nie bedzie czegos widac - w chwili oddawania widac wszystko i tak ma zostac. Tego samego wymagam od innych i szlag mnie trafia jak slysze tlumaczenie zebym zadzwonil do dwoch najwiekszych holenderskich firma akwariowych i zapytal sie czy oni chociaz polowe mi zrobia z tego co on sie zgodzil. Noz kuzwa albo jestes fachowcem i kleisz cale akwarium ladnie i sciagas silikony albo jestes paprakiem i starasz sie jak najmocniej na przedniej szybie a reszte masz w d... I jeszcze glupia gadka ze musze przykleic tak zwany pasek na piach - zeby zaslonic piach i silikon, jak by ladnie zrobil to nic by nie trzeba bylo kleic hahaha. Meczace jest to wszystko i z natury wiem ze jak na poczatku gadka nie idzie za dobrze to efekt koncowy tez do d... Dlatego odezwalem sie do Przemka - ze wzgledu na Wasze dobre opinie na jego temat (nie liczac kilku zlych :lol:)

Co do opti to nie zmienie juz zdania. Zmienialem je chyba ze dwa razy dziennie ze zona juz sie ze mnie smiac zaczela i powiedziala ze moze bym poczekal narazie z baniakiem jak nie wiem co chce :lol:

Morskie mialo byc w pierwszej kolejnosci - ale utrzymanie takiego baniaka to masakra, wiec dalem sobie spokoj. Pozstawilem na malawi, a jak za jakis czas bede chcial zmienic to sobie znowu piranie kupie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie odczucia, dlatego od lat remonty w moim mieszkaniu robi jeden kolega, który czasami aż do przesady dba o szczegóły. Akwarium mam też ze Szczecina i "zobaczy pan, będzie pan zadowolony" :D Tak sobie myślę, że ja będąc na twoim miejscu pewnie takiemy holendrowi, z satysfakcji, pokazałbym akwa made in Poland.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio odwiedziłem http://aquariumbouwer.nl  w Ijmuiden o mszę powiedzieć, że to prawda, nie wiem o co chodzi, ale holenderska jakość wykonania zbiornika jest poprostu masakryczna , wszędzie widać niedoskonałości i zalegający silikon. Zamierzam niedługo stawiać zbiornik 180x60x60 i wolę zapłacić 200e za transport ale będe mial pewność że jakościowo będzie 1000% lepiej wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbyt dużo z nimi nie gadałem, byli zajęci innym klientem więc skorzystałem z okazji aby sobie spokojnie pooglądać co skutkowało wyleczeniem się z holenderskiej produkcji :), chociaż muszę przyznać że spodobały mi się 2 szafki zrobione w "starym stylu"  jednak nie były w żaden sposób zabezpieczone przed wilgocią ( mówie o pokrywie) a posiadały już naklejkę "verkocht"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze rozmawialem z Robem Emeis z Aquariumbouw Zorona z Winschoten, i w sumie wydawal sie bardzo sympatyczna osoba. Juz prawie umowilem sie z nim na ogledziny w jego schowroomie ale w ostatniej chwili mi powiedzial ze nie klei akwarii przezroczystym silikonem bo nie jest on wytrzymaly i klei tylko czarnym. Zniechecilo mnie to zdanie i w koncu nie wybralem sie do niego. W Hilversum masz najwiekszy sklep zoologiczny z rybkami w holandii - Rifwachter. Wlasciciel niby obeznany w temacie i nie moge powiedziec - wiedze ma duza, ale wykonanie akwarii niestety tak samo. Silikonu daja co niemiara, tylko czarny i niestety brzydko. Na dodatek sa drodzy jak cholera i twierdzi ze za jakosc trzeba placic :lol:

Zdazylo mi sie widziec kuchnie za 50tys euro ktora nie byla od spodu zabezpieczona i spuchla :lol:

Mieszkam tu wystarczajaco dlugo aby z pelnym przekonaniem stwierdzic ze narod ten nie nadaje sie do precyzyjnych prac - nie umieja NIC wykonczyc na "cacy". My Polacy bijemy ich na glowe prawie we wszystkim :cool:

Edytowane przez mlody.czub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.