Skocz do zawartości

Akwarium grzechu warte made by Akwarium Szczecin


przemek wieczorek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, timi napisał:

Przemek, nie to, że chcę się przyczepić, ale zapytam po co taki super-hiper połysk na blacie, który w całości będzie przykryty przez akwarium? Nie zmienia to faktu, że bardzo fajnie to wygląda ;)

Spodziewam się, że jest to jakiś front do zabudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spiochu napisał:

@stan, błagam, oceniasz precyzję na podstawie 22 sekundowego filmiku? Bądź choć trochę obiektywny ;)

Wysłane z telefonu
 

A co jak będzie film godzinny to suwmiarką zmierzysz jego dokładność?   W zupełności na tych 22sek. wsio widać żeby można było powiedzieć że jest świetnie i precyzyjnie zrobione to akwarium.  

Boli cię że dobrze oceniam Przemka pracę?  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super precyzyjnej robocie to ja bym powiedział gdybym to akwarium zobaczył na własne oczy. Mógłbym się jeszcze pokusić o taką ocenę gdyby film przedstawiał każda spoinę. Ale sorry, widzisz akwarium z jednej strony, dwa ujęcia i już wiesz, że "precyzja jest niesamowita"? Proszę, bądź obiektywny a nie ślepo piszesz dyrdymały, że tak to kolokwialnie ujmę ;) Przemek nie potrzebuje Twojej obrony" na zaś" ;)

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym Wam tu nie pokazał to i tak będzie chu.. Czemu bo tak. dla zasady . Dlatego nie więcej nie polemizuje . Będę zamieszczał wyłącznie co w trawie piszczy ,

Na koniec płenta będzie tak jeszcze się taki kapitan nie urodził co by wszystkim dogodził . Ja tutaj nie chcę za wszelką cenę kleić dla całego forum .Mam naprawdę rynek zbytu .

Siędzę tu z Wami bo lubię . Ale już mi przechodzi to lubienie bo ile można być zaszczuwanym . 

Stasiu ja Tobie dziękuję ze doceniasz nasz trud pracy .To tak łatwo nie przychodzi jak co niektórzy tu piszą że takie rzeczy to Heniek za rogiem nap... w garażu . 

 

 

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spiochu napisał:

O super precyzyjnej robocie to ja bym powiedział gdybym to akwarium zobaczył na własne oczy. Mógłbym się jeszcze pokusić o taką ocenę gdyby film przedstawiał każda spoinę. Ale sorry, widzisz akwarium z jednej strony, dwa ujęcia i już wiesz, że "precyzja jest niesamowita"? Proszę, bądź obiektywny a nie ślepo piszesz dyrdymały, że tak to kolokwialnie ujmę ;) Przemek nie potrzebuje Twojej obrony" na zaś" ;)

Wysłane z telefonu
 

Miałem akwarium Przemka i miałem porównanie z innymi akwariami i żadne nie dorównywało jego pracy. Więc wątpię że nagle jego kultura pracy spadła, a na filmie bajkowo to akwarium  OW bez wzmocnień wygląda i tyle. 

Ja tu Przemka nie bronie i moja sprawa jakie poglądy wyrażam i g. Ci do tego. Nie będziesz mnie pouczał co mam pisać jeżeli nie jest to obraźliwe czy wulgarne.

Edytowane przez stan
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.