TomekJarco Opublikowano 21 Października 2016 #1 Opublikowano 21 Października 2016 Witam. Chciałbym przedstawić mój pierwszy zbiornik Malawi. Po wielu latach ze zbiornikami roślinnymi i epizodem z dyskowcami postanowilem wystartować zbiornik malawi. Szkło 200x70x60 +pokrywa auminiowa z oświetleniem led samsunga . Filtracja narurowa (według projektu z forum- 2 mechanika + 4 biologia) Grzałka eheim 300w System stałej podmiany wody na zasadzie przelewu. 120 kg piasku + 60kg wapienia filipinskiego. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się