Post_Mortem Opublikowano 7 Października 2016 #21 Opublikowano 7 Października 2016 Kształt mają dość ciekawy lecz wyglądają na niezbyt wysokie, a jak je ulożysz na dnie zbiornika (oczywiście na jakimś podkładzie) i przysypiesz piachem to w ogóle będą wyglądały dość niepozornie.
acer2244 Opublikowano 7 Października 2016 Autor #22 Opublikowano 7 Października 2016 No w końcu ułożyłem wyszło tak jak na foto. Komentarze mile widziane :-)
pozner Opublikowano 7 Października 2016 #23 Opublikowano 7 Października 2016 No i może być, ale chyba sam widzisz, że przydałyby się po bokach wyższe kamienie do zasłonięta sprzętu. Kamienie za jakiś czas ściemnieją i zrównają się z tłem.
acer2244 Opublikowano 7 Października 2016 Autor #24 Opublikowano 7 Października 2016 No raczej nic wiekszego nie moglem znalesc. Ciezko o tak wysokie kamienie moja obawa tez jest ze gdyby ryby podkopaly to mogly by sie tak duze przewrocic na szybe. Musze cos znalesc na ta lewa strone gdzie mam mechanika z gabka bo ta skala jest za mala. A tam gdzie falownik mysle, ze jest oki.
spiochu Opublikowano 8 Października 2016 #25 Opublikowano 8 Października 2016 Kamienie kładziemy na dnie na jakimś podkładzie typu spienione pcv 3mm czy w ostateczności styropian. Nigdy na piasku. To podstawa w tym biotopie bo jak sam zauważyłeś - jeśli ryby podkopią to nieszczęście gotówe. Wysłane z telefonu
marcin1ja1 Opublikowano 8 Października 2016 #26 Opublikowano 8 Października 2016 Jasne tło bardzo uwydatnia czarną filtrację. Zacząłbym od maskowania sprzętu a później zająłbym się aranżacją środka akwarium.
kado Opublikowano 8 Października 2016 #27 Opublikowano 8 Października 2016 Zbyt to wszystko symetryczne, wygląda jak słupki . Tego w środku wstaw pomiędzy te dwa po lewej, a tego po prawej z anubiasem dostaw do kolegi też po prawej . Tak żeby się wszystkie ze sobą stykały bez przerw. Na środek ,jak masz jakieś mniejsze, to porozrzucaj w nieładzie i będzie fajnie . Większe od strony duzych kamieni , a czym bliżej środka tym mniejsze.
pozner Opublikowano 8 Października 2016 #28 Opublikowano 8 Października 2016 A ja bym tym środkowym zasłonił filtr, ten po lewej przesunął w prawo, ale tak, żeby był blisko tego wysokiego i odwrócił tak, żeby ten skos był po prawej stronie. Te dwa z anubiasami to już według uznania.
acer2244 Opublikowano 8 Października 2016 Autor #29 Opublikowano 8 Października 2016 Ułożyłem tak jak na foto nie mam za bardzo wysokich kamieni wiec chyba tak zostawię narazie.
Paulstick Opublikowano 14 Października 2016 #30 Opublikowano 14 Października 2016 Acer2244 bardzo mi sie podoba to tlo, robiles sam czy zakupiles ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się