deccorativo Opublikowano 12 Września 2016 #11 Opublikowano 12 Września 2016 Ja bym sugerował wyjęcie tego trójnoga po środku i dołożenie jednej wysokiej iglicy po prawej. Na marginesie - widzę wszystko nówka i zalanie nie dawno a już rybcie pływają - a skąd masz biologię w tym baniaku?
gregor_gk Opublikowano 12 Września 2016 Autor #12 Opublikowano 12 Września 2016 Spokojnie - baniak zalany w lutym, rybki wpuszczone dopiero na koniec kwietnia. Woda dojrzała. Jak się przyjrzysz na powiększonych zdjęciach to na kamieniach widać nieco historii, że już nie taki świeży ten baniak. Małych kamieni już nie dokładałem, bo pyśki ciągle przerzucają podłoże, co jest fajnym zjawiskiem i nie chciałbym im tego odbierać zawalając dno kamieniami, poza tym w końcu to nie Iwagumi;), ale rozumiem, że każdy może widzieć baniak nieco inaczej, a uwagi się bardzo przydają przy zmianach i nowych aranżacjach.
LECHPL Opublikowano 13 Września 2016 #13 Opublikowano 13 Września 2016 Naprawde baniak robi wrażenie, ale kilka mniejszych kamieni bym dodał tak dla urozmaicenia i wydaje mi się że te duże głazy stoją zbyt blisko przedniej szyby.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się