Toomek Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #1 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Dzień dobry, jestem Tomek, mieszkam we Wrocławiu. Dziś piękny, długi dzień przede mną, gdyż rozpoczynam przygodę z pyszczakami. Niestety posiadam szkło jedynie 112 litrów Mieszkania w blokach ciasne, i tak dobrze, że to stoi. Za filtrację będzie odpowiedzialny filtr JBL CrystalProfi green line i do środka wrzucę Aquael Fan-2. W obsadzie widziałbym P.Saulosi.
Bezprym Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #2 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Witaj, Tomku. Saulosi jak najbardziej nada się do takiego litrażu, alw czy na pewno nie jesteś w stanie wygospodarować miejsca na 240l.Ja podobnie jak ty mieszkam w bloku, stawianym 45 lat temu a udało mi się jakoś upłynąć 240. Udałoby mi się może i większe ale tu spotkałem się z kategorycznie weto że strony mojej małżonki. Wydaje mi się że przynajmniej te standardowe 160-200l udałoby Ci się wcisnąć, przecież to raptem różnica 20 cm po długości. Wysłane z mojego LG-D722
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #3 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 ..cześć Tomku. Małe ale może być piękne:)
Toomek Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Autor #4 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 21 minut temu, Bezprym napisał: Witaj, Tomku. Saulosi jak najbardziej nada się do takiego litrażu, alw czy na pewno nie jesteś w stanie wygospodarować miejsca na 240l.Ja podobnie jak ty mieszkam w bloku, stawianym 45 lat temu a udało mi się jakoś upłynąć 240. Udałoby mi się może i większe ale tu spotkałem się z kategorycznie weto że strony mojej małżonki. Wydaje mi się że przynajmniej te standardowe 160-200l udałoby Ci się wcisnąć, przecież to raptem różnica 20 cm po długości. Wysłane z mojego LG-D722 W tej chwili nie zamierzam przemeblowywać mieszkania, a akwarium nie ma być "głównym meblem" tylko ozdobą pokoju Ale kto wie, co przyniesie przyszłość.. Zmieniając to akwarium muszę automatycznie zmienić pod nim szafkę.. może za jakiś czas.
Toomek Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Autor #5 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 23 minuty temu, AndrzejWalb napisał: ..cześć Tomku. Małe ale może być piękne:) Na początek nie musi być piękne, ale ma cieszyć oko. Moje, domowników i Wasze
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #6 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 45 minut temu, Toomek napisał: Na początek nie musi być piękne, ..ale będzie piękne:) Ma się Tobie i rodzinie podobać ...A jestem przekonany ,że za jakiś czas zaczniesz kombinować jak zmienić na większe:) 1
egon44 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #7 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Witaj na forum... Wszystko już wiemy z twojego opisu teraz przydała by się tylko fotka zbiornika 1
Toomek Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Autor #8 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 7 godzin temu, egon44 napisał: Witaj na forum... Wszystko już wiemy z twojego opisu teraz przydała by się tylko fotka zbiornika Jak tylko woda się wyklaruje oczywiście będą fotki. Dopiero zalałem i nie ma czego pokazać na ten moment..
Toomek Opublikowano 29 Sierpnia 2016 Autor #9 Opublikowano 29 Sierpnia 2016 Tak więc mały UP. Oto focia. No i na początku katastrofa. Jedna pomarańczowa rybka wyskoczyła i pożegnała nas na zawsze :/ Sprawa druga: jedna pomarańczowa rybka (chyba nie zauważyłem jak kupowałem) jest nieco zmasakrowana, płetwy poobgryzane, po bokach jakby ją ktoś po żwirze ciągnął za samochodem :/ szkoda mi jej. To ta, co pod filtrem siedzi. Mam nadzieję, że wydobrzeje, bo wątpię, żeby jej to współlokatorzy zrobili w 2 dni. Sprawa trzecia: no wiem, podłoże do wymiany. Z czasem będzie wymienione. W planie: jeden pasek led ze zmienianymi kolorami, wyłącznie dla ozdoby i jeden biały (być może zamiast jarzeniówek)Teraz do ataku mości Panowie
Quba Opublikowano 29 Sierpnia 2016 #10 Opublikowano 29 Sierpnia 2016 Jak duże masz te saulosi ? Ja polecałbym Ci schować ten termometr w jakimś mniej widocznym miejscu - przecież nie patrzysz na niego co chwile Lepiej by wyglądały trochę większe kamienie, ale jeśli Tobie się podoba to Twoja sprawa
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się