anonimus Opublikowano 10 Sierpnia 2016 Autor #11 Opublikowano 10 Sierpnia 2016 10 minut temu, deccorativo napisał: A co ty nie wierzysz w zdolności kolegów z forum. Nie śmiał bym nawet tak myśleć, Wy to już stare wyjadacze a ja dopiero zaczynam
deccorativo Opublikowano 10 Sierpnia 2016 #12 Opublikowano 10 Sierpnia 2016 no i płyta nam się zacieła to już było.
Pleziorro Opublikowano 10 Sierpnia 2016 #13 Opublikowano 10 Sierpnia 2016 1 godzinę temu, deccorativo napisał: Zauważam że albo ja nieświadomie zmałpowałem stolik pod akwarium albo kilku gości już skopiowało mój "patent " na postawienie szkiełka Nic nie zmałpowałeś, ani też Diversa nie ma nic wspólnego z Twoim stelażem ponieważ wygląda tak : Czyż nie mam racji ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się