adamuskus82 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Autor #21 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Mała aktualizacja po kilku miesiącach od zalania baniaczka. 1
Bezprym Opublikowano 5 Grudnia 2016 #22 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Łapkę w górę dałem już na YouTube Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
egon44 Opublikowano 5 Grudnia 2016 #23 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Tak jak pisałem wcześniej zbiornik na duży + Ps. @adamuskus82 jak się sprawdza kaseciak w twoim zbiorniku? Po zobaczeniu filmiku wydaje się wszystko ok
adamuskus82 Opublikowano 5 Grudnia 2016 Autor #24 Opublikowano 5 Grudnia 2016 (edytowane) 10 godzin temu, egon44 napisał: Tak jak pisałem wcześniej zbiornik na duży + Ps. @adamuskus82 jak się sprawdza kaseciak w twoim zbiorniku? Po zobaczeniu filmiku wydaje się wszystko ok Kaseciak sprawdza się wyśmienicie,robi naprawdę dobrą robotę.Ostatnio dołożyłem purolite i dopiero woda prezentuje się ekstra.Oczywiście filmik tego nie oddaje bo telefonem zrobiony. Edytowane 5 Grudnia 2016 przez adamuskus82 1
egon44 Opublikowano 6 Grudnia 2016 #25 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Nie no wodę w zbiorniku masz super klarowną,widać że kaseciak+purolite zrobił swoją robotę Jeszcze mam takie małe pytanko,bo widzę że mieszkamy niedaleko siebie Gdzie kupowałeś ryby,głównie chodzi mi saulosi? Masz może jakieś fotki samców tego gatunku? Byłbym wdzięczny jeśli wrzuciłbyś jakieś fotki tutaj lub na priv...
rosa1986 Opublikowano 6 Grudnia 2016 #26 Opublikowano 6 Grudnia 2016 7 godzin temu, adamuskus82 napisał: Ostatnio dołożyłem purolite i dopiero woda prezentuje się ekstra. Purolite masz w bloku absorbera czy w jakiś inny sposób umieściłeś go w kaseciaku? Piękny zbiornik
adamuskus82 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Autor #27 Opublikowano 6 Grudnia 2016 1 godzinę temu, rosa1986 napisał: Purolite masz w bloku absorbera czy w jakiś inny sposób umieściłeś go w kaseciaku? Piękny zbiornik Purolite mam bezpośrednio w kasecie w rajstopie.Czyli od dołu podest-lawa wulkaniczna-purolite a na tym pompa.
Pleziorro Opublikowano 6 Grudnia 2016 #28 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Ślicznie Ci kosiareczki wyrównały Vallisinerię stworzyłeś bardzo miły dla oka półmrok w tyle akwarium, bardzo mi się podoba ten baniak. Natomiast Vallisineria najprawdopodobniej nie przetrwa, u mnie ryby pastwiły się od początku sierpnia do końca października, w końcu wygoliły do zera. Teraz próba druga w Sauloskarium, Śpiochu dawał mi tydzień-dwa, ale już ponad miesiąc się utrzymuje i puszcza nowe rachityczne ale zawsze, pędy.
adamuskus82 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Autor #29 Opublikowano 6 Grudnia 2016 9 minut temu, Pleziorro napisał: Ślicznie Ci kosiareczki wyrównały Vallisinerię stworzyłeś bardzo miły dla oka półmrok w tyle akwarium, bardzo mi się podoba ten baniak. Natomiast Vallisineria najprawdopodobniej nie przetrwa, u mnie ryby pastwiły się od początku sierpnia do końca października, w końcu wygoliły do zera. Teraz próba druga w Sauloskarium, Śpiochu dawał mi tydzień-dwa, ale już ponad miesiąc się utrzymuje i puszcza nowe rachityczne ale zawsze, pędy. No koszą i to systematycznie. Czas pokaże czy valiseneria przetrwa.Fajnie by było bo trawka fajnie ożywia baniaczek.
egon44 Opublikowano 6 Grudnia 2016 #30 Opublikowano 6 Grudnia 2016 @adamuskus82 czekam na odpowiedź z postu nr. 25
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się