cypek Opublikowano 30 Maja 2016 #1 Opublikowano 30 Maja 2016 Witam. Chciałbym "pochwalić się" moim zbiornikiem. Akwarium ma tylko 160l:-( (100cm), tło czarne PVC, piasek Kreisel, serpentynit, filtracja na kaseciaku. Od kilku dni pływają małe Saulosi i Rdzawe:D .
spiochu Opublikowano 30 Maja 2016 #2 Opublikowano 30 Maja 2016 Całkiem przyjemny zbiorniczek Wysłane z telefonu
MatiK Opublikowano 30 Maja 2016 #3 Opublikowano 30 Maja 2016 Rzeczywiście ma swój klimat, pogratulować
egon44 Opublikowano 30 Maja 2016 #4 Opublikowano 30 Maja 2016 Witaj na naszym forum... Akwarium ładnie urządzone,od razu widać że bacznie czytałeś(chyba) na naszym forum co i jak w prawidłowym założeniu zbiornika z naszym biotopem ... W sumie nie ma się do czego doczepić ... Ps.Co do obsady to dobry wybór,sam mam tą samą w swoim zbiorniku...
marcin73m Opublikowano 30 Maja 2016 #5 Opublikowano 30 Maja 2016 Akwa fajne, ja bym jedynie pokombinował ze światłem, w sensie zmiany na coś zimniejszego. Ładnie podkreśliłoby to żółć saulosków, a piasek też miałby ładniejszą barwę..
cypek Opublikowano 1 Czerwca 2016 Autor #6 Opublikowano 1 Czerwca 2016 Dzięki za opinie. Trochę forum poczytałem zanim zalałem i zarybiłem szkło. Kilka lat temu miałem trofcie, więc skalny klimat mi nieobcy. Ale w takim litrażu wiele z wystrojem się nie poszaleje. Rozważam też jakąś roślinkę. Światło mam do zmiany na ledy (teraz jest jakaś stara świetlówka). Przyszłość może przyniesie większe szkło.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się