Skocz do zawartości

Fabryka "Dobre akwaria" Marek Reniewicz


deccorativo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam się nie znam, na moje laickie oko akwarium wygląda na udane, ale dostałem w końcu wycenę (która nie uwzględniła wszystkich opcji, o których pisałem i sprawia wrażenie jakby była pisana "na szybko" wbrew temu, ile na nią czekałem :P ) od Pana Reniewicza i szczerze mówiąc za samo szkło wyszło tyle co u Przemka razem ze stelażem i połową transportu, także tymi cenami to bym się tak nie zachwycał... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś chociaż edytować mój post...

Odebrałem dziś akwarium, w realnym terminie 14 dni (przy zamawianiu od razu mi powiedziano, że zaczną od poniedziałku po świętach).

Jak na moje laickie oko akwarium jest dobrze wykonane. A na pewno lepiej niż część firmowych akwariów które miałem okazję oglądać na Warszawskich Dniach Akwarystyki. Nie będę wrzucał zdjęć bo w zasadzie wygląda tak samo jak akwarium Pleziego :)

Ponieważ najważniejsze jest zadowolenie klienta mogę z czystym sumieniem napisać, że na jestem bardzo zadowolony, zarówno z wykonania jak i ceny.


@Matik - prosiłeś o wycenę jako "człowiek z ulicy" czy powoływałeś się na klub?


Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo kunta ale jako autor wątku proszę usunąć wszystkie wpisy komercyjnej konkurencji oraz zamknięcie wątku i otwieranie dla kolejnych kolegów którzy zakupią akwaria w tej firmie bez pośredników, a zechcą podzielić się merytorycznymi uwagami co do wykonania, opinii o cenie terminach wykonania czy obsłudze klienta.


Żeby nie zaśmiecać wątku odpowiem Ci tu.

Jeżeli chodzi o posty Przemka Wieczorka to zostawiłem te merytoryczne (nawet jeżeli są krytyczne) bo wnoszą dużo fachowej oceny.

Co do zamykania i otwierania wątku to wg mnie nie ma sensu bo wszystkie OT będę wywalał.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 11.06.2016 o 19:07, MatiK napisał:

Ja tam się nie znam, na moje laickie oko akwarium wygląda na udane, ale dostałem w końcu wycenę (która nie uwzględniła wszystkich opcji, o których pisałem i sprawia wrażenie jakby była pisana "na szybko" wbrew temu, ile na nią czekałem :P ) od Pana Reniewicza i szczerze mówiąc za samo szkło wyszło tyle co u Przemka razem ze stelażem i połową transportu, także tymi cenami to bym się tak nie zachwycał... ;)

Nie wiem jak to zrobiłeś. Mi Pan Reniewicz wycenił baniak 275x70x70 na tyle samo, ile u Przemka zapłaciłbym za 200x60x60 ze szkła które chciałem. Chociaż Pan P. zwykł grać ze mną w ch.... i pewnie nie wszystkim daje takie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastianie, napisałem dokładnie taką formułkę, jaką zalecał Henryk, powołałem się na niego, napisałem, że jestem klubowiczem, więcej już się chyba nie dało. To było jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam dostałem nie do końca kompletną (względem zapytania) odpowiedź,  w dodatku tak jak już napisałem wcześniej, wycena od Przemka była 200 zł droższa, z tym że zawierała w sobie jeszcze transport i stelaż... Nie jestem wróżbitą żeby przewidywać kto uwzględnił i jaki rabat, dostałem takie wyceny i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.