Andrzej Głuszyca Opublikowano 25 Maja 2016 #11 Opublikowano 25 Maja 2016 Ja na swoim mam taki biały nalot w niektórych miejscach, który odchodzi po puknięciu młotkiem i tak się zastanawiam czy to będzie miało wpływ na wodę. ..poza estetycznym żadnego negatywnego szkodzącemu pysiom. Też tak mam .
Micheal Opublikowano 9 Lipca 2016 Autor #12 Opublikowano 9 Lipca 2016 mała aktualizacja. Chciałbym dopuścić coś do akwa jakiś 3 gatunek. Zastanawiam się nad CYNOTILAPIA ZEBROIDES RED TOP LIKOMA ? Albo saulosi, maingano? Co sądzicie?
egon44 Opublikowano 9 Lipca 2016 #15 Opublikowano 9 Lipca 2016 Już do raz pisałem,ale się powtórzę ... Super baniaczek!!!
AKWA ŁOBUZ Opublikowano 10 Lipca 2016 #16 Opublikowano 10 Lipca 2016 Ten zbiornik jest tak świetny, że cokolwiek byś nie włożył to wszytko się zgra i pasuje. Brawo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się