Jetstorm Opublikowano 6 Lipca 2017 Autor #31 Opublikowano 6 Lipca 2017 Witam serdecznie po dłuższym czasie Mała aktualizacja a w zasadzie to pokrywa akwarium zrobiona na zamówienie. Jak na razie nie mam jeszcze zawiasów i leży sobie swobodnie na akwarium. Dodam od razu że nie wlatuje mi kurz ani inne jakieś tam syfki ponieważ od spodu jest przyklejona bezbarwna 2mm plexi. Za około dwa tygodnie(mam nadzieje że nie będzie poślizgu) będę zmieniał całą aranżacje ale to już niespodzianka. 1
Wolfik Opublikowano 6 Lipca 2017 #32 Opublikowano 6 Lipca 2017 Witam. Fajnie się czyta twój temat. Nawet przeciwności losu Ci nie przeszkodziły. Niektórzy już by zrezygnowali a ty myślisz o jeszcze większym zbiorniku. Pozdrawiam serdecznie i nie jaraj za dużo w tej Holandii.
Jetstorm Opublikowano 25 Lipca 2017 Autor #33 Opublikowano 25 Lipca 2017 (edytowane) Dodaje kilka fotek ponieważ testowałem aparat nowy. Dodam jeszcze że dopiero się uczę robić fotki także proszę o wyrozumiałość Na fotkach małe przecinaki które pływają nie tylko podczas karmienia wraz z dużymi (jest tu taki niedowiarek, że duże Hongi nie dają najmniejszych szans tym małym) nawet mały Johanni również sobie śmiga https://www.fotosik.pl/zdjecie/69c74d7b34718c82 https://www.fotosik.pl/zdjecie/e326cecc08ab2478 https://www.fotosik.pl/zdjecie/ca009e27572fdabe https://www.fotosik.pl/zdjecie/0cb8c4df821652e1 https://www.fotosik.pl/zdjecie/8efc952ba10870a7 https://www.fotosik.pl/zdjecie/c96e5be3b1948992 https://www.fotosik.pl/zdjecie/b03d9346f4beed0e https://www.fotosik.pl/zdjecie/6744ab51d875cc7b https://www.fotosik.pl/zdjecie/8911ef9592b529d9 https://www.fotosik.pl/zdjecie/8eaa39dcfd1cf1fe https://www.fotosik.pl/zdjecie/87ac5b9e9ce97eec https://www.fotosik.pl/zdjecie/69a12f9391ae0b59 https://www.fotosik.pl/zdjecie/901776426c78a10c https://www.fotosik.pl/zdjecie/b867bd7c45b05e8f https://www.fotosik.pl/zdjecie/e921240ccfc5285f https://www.fotosik.pl/zdjecie/22c28ca37c3dc31f https://www.fotosik.pl/zdjecie/5095e5a4e674de36 I tak jak pisałem jakiś czas temu, to parę dni temu dodarło do mnie tło z Aquadecor. Po urlopie jak wrócę zamierzam montować. Czyli za około 2-3 tygodnie. https://www.fotosik.pl/zdjecie/519da4a64331e5c1 https://www.fotosik.pl/zdjecie/58c7c43d2f94796e Nie wiem czemu wywaliło zdjęcia skoro mam transfer na fotosik ale cóż, może tak zadziała Pozdrawiam serdecznie Rafał Edytowane 26 Lipca 2017 przez Jetstorm 2
egon44 Opublikowano 26 Lipca 2017 #34 Opublikowano 26 Lipca 2017 Nie jest źle z fotkami ryb Ja mam gorsze więc wszystko przed Tobą No a tło wymiata jak na mój gust
Kubeq Opublikowano 26 Lipca 2017 #35 Opublikowano 26 Lipca 2017 16 godzin temu, Jetstorm napisał: Dodaje kilka fotek ponieważ testowałem aparat nowy. Dodam jeszcze że dopiero się uczę robić fotki także proszę o wyrozumiałość Niestety fotki nie działają, jak możesz to wrzuć raz jeszcze
Jetstorm Opublikowano 26 Lipca 2017 Autor #36 Opublikowano 26 Lipca 2017 3 godziny temu, Kubeq napisał: Niestety fotki nie działają, jak możesz to wrzuć raz jeszcze Może teraz będzie działać.
Kubeq Opublikowano 26 Lipca 2017 #38 Opublikowano 26 Lipca 2017 (edytowane) 3 godziny temu, Jetstorm napisał: Może teraz będzie działać. Teraz jest ok. Godzinę temu, Sławol napisał: Piękne masz te Hongi Dokładnie to samo miałem pisać, śliczne są Edytowane 26 Lipca 2017 przez Kubeq
Jetstorm Opublikowano 26 Lipca 2017 Autor #39 Opublikowano 26 Lipca 2017 Dzięki śliczne za miłe słowa Dodam jeszcze że robiąc zdjęcia aparat jest ustawiony na automatycznych ustawieniach. Fotki są bez żadnych przeróbek.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się