Skocz do zawartości

Powrót do Malawi :) 360L


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.08.2016 o 13:22, egon44 napisał:

Witaj ;) ...

Nie no chłopie jaka krytyka,moim zdaniem odwaliłeś naprawdę super robotę...

Tło wyszło ekstra,ale szkoda że skończyło się tak źle przez tą farbę :(...

Fajnie że ocaliłeś obsadę i uporałeś się z problemem tak szybko :D...

 Kurde ten Plastidip to bardzo dobry pomysł...

Mam w planach zmianę tła na czarne,więc może to dobra opcja do wypróbowania tego...

 

Plastidip nakładasz w kilku warstwach, także żebyś nie zraził się tym że jak zaczniesz nakładać to nie będzie ci kryło.

Dziękuje za miłe słowa. Dzisiaj jadę do Polski na tydzień i mam zamiar dokupić większe kamienie. Oczywiście fotki będą ;)

 

Zastanawiam się nad zrobieniem jeszcze raz tła tylko zajmującego mniej miejsca albo po prostu obłoże filtry i grzałkę kamieniami tak aby nie były widoczne. Ogółem mam teraz w domu osobę która pilnuje rybek wszystko sprawdza i nawet bardzo się zainteresowała tymi rybami więc spokojnie mogę jechać do Polski :) Wie wszystko, jak dawkować pokarm, wstaje rano i jest odpowiedzialna a nie jak mój kolega :P

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za miłe słowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tłem szkoda, bo efekt był ekstra, wzorowe dopasowanie do kamieni.

Liczę, że rybcie zrekompensują Ci nerwa, :)

Zwróć uwagę na parametry wody, bo tak gruntowna przemeblówka, może nieść za sobą skoki parametrów, co niekorzystnie wpływa na obsadę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja tematu :D Na zdjęciach widoczny jest drugi samiec Johanni, który również zaczął się przebarwiać :) 

4a92f0a4db464326.jpg

b9e42b6100f61420.jpg

1184f398ed9ac7a2.jpg

77ffa1c62c758f77.jpg

Zostałem nawet dziadkiem gdyż hongi się okociła. Ostały się dwa maleństwa ale niestety nie posiadałem kotnika na młode. Aktualnie posiadam już kotnik i jestem przygotowany w razie czego na takie okoliczności :) 

Planuje również za około 1,5 roku zamówić nowe akwarium 700 litrów. Czas pokaże i na pewno podzielę się tą wiadomością, jak już będę miał zamawiać :)

Pozdrawiam Rafał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam bardzo serdecznie.

Dokladnie 3 tygodnie temu przyszlo na swiat nowe pokolenie Johanni z czego jestem dumny. Tak jak pisalem w innym temacie ze nie bede wylawial samicy inkubujacej i tak tez zrobilem. Mlode byly na tyle odwazne ze czesc z nich pochowala sie miedzy szczelinami z dala od matki. Wiec postanowilem sprobowac je wylowic. Udalo mi sie 12 szt a reszta zostala w glownym akwarium z matka. Lecz niestety nie udalo im sie przezyc. Mlodziaki bawia sie w 120 litrowym akwa i maja sie dobrze ;) 

W dodanym linku pokazane jest karmienie malych szatanow :P Jakos nagrania troszke slaba ale widac smigajace Johanni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.