Zawilka Opublikowano 5 Maja 2016 #1 Opublikowano 5 Maja 2016 Witam, po kilku latach przerwy od akwarystyki oraz jednym roślinniaku 120l postanowiłem wrócić do Malawi. Kiedyś miałem 160l i harem saulosi teraz mam bardziej ambitny projekt. Wczoraj skończyłem malować stalowy stelarz pod akwarium 450l (150x50x60) dzisiaj zamówiłem granitowy blat, a niebawem dotrze do mnie akwarium mam mnóstwo pytań, ale to chyba w odpowiednich działach raczej niż tutaj. Btw miałem się przestawić. Jestem Jarek i mam nadzieję, że rozwiejecie moje wszystkie wątpliwości, z góry dziękuję za cierpliwość i pomoc! Pozdrawiam!
egon44 Opublikowano 5 Maja 2016 #2 Opublikowano 5 Maja 2016 Witaj na naszym forum!!! Super że wróciłeś do Malawijskich korzeni ... Tak jak napisałeś szukaj odpowiedzi na twoje pytania w odpowiednich działach,jeśli ich nie znajdziesz to tam zadawaj nowe... Powodzenia ...
deccorativo Opublikowano 6 Maja 2016 #3 Opublikowano 6 Maja 2016 Też witam cię Jarku serdecznie. Marzy mi się że jednak wpiszesz w swój profil i to imię a szczególnie miejscowość bo twoją wodę kranową poznamy a to może mieć ogromny wpływ na tego planowanego narurowca tylko mechanicznego ?? A dlaczego tylko mechaniczny ? bez biologii i usuwania NO3 wraz z klarowaniem wody.:-D Ale odpowiedz nie tu tylko w wątku o wlotach i wylotach narurowca. powodzenia i mimo że jesteś doświadczonym akwarystą widzę że wolisz zapytać - fakt w porównaniu do roślinnego pewne niuanse w Malawi mamy.
Zawilka Opublikowano 6 Maja 2016 Autor #4 Opublikowano 6 Maja 2016 Nie miałem czasu tego zrobić, dzisiaj uzupełnie. Ogólnie jestem za Strzegomia (Dolnośląskie) i ponoć moja kranówka się nadaje, ale testów jeszcze nie robiłem to nic o niej nie powiem
Zawilka Opublikowano 10 Lipca 2016 Autor #5 Opublikowano 10 Lipca 2016 Akwarium już cieszy oczy, rybki szybko rosną, a samiec alfa już zaczął się wybarwiać i ganiać intruzów ze swojego terenu jest dużo jaśniejszy od reszty red-redków, a płetwy mają niebieski połysk. Nie ma może kogoś z większym stażem ode mnie w okolicach? Chętnie pokazał bym komuś mój zbiornik żeby ocenił cyrkulację, stan ryb. Ilość podawanego pokarmu itd. No i oczywiście wypił jakieś dobre piwo
JemioloSeba Opublikowano 10 Lipca 2016 #6 Opublikowano 10 Lipca 2016 Wstaw kilka zdjęć lub film i coś wspólnie ocenimy i pomożemy. Większość z nas tak robi/robiła i doszliśmy do tego co mamy
Zawilka Opublikowano 10 Lipca 2016 Autor #7 Opublikowano 10 Lipca 2016 Jutro pobawie się w fotografa/kamerzysta i dodam coś tutaj
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się