nasteq Opublikowano 29 Maja 2016 Autor #41 Opublikowano 29 Maja 2016 Ty Raciczką startowałaś chwilę po mnie, dlatego proponuje zrobić co ja zrobiłem - czyli nic i czekać U mnie po etapie "gór Kolorado" wraca piękna zieleń, co widać na obrazku.
Jargos Opublikowano 30 Maja 2016 #42 Opublikowano 30 Maja 2016 czyli nic i czekać U mnie po etapie "gór Kolorado" wraca piękna zieleń, co widać na obrazku. Amen ! Przy słabym oświetleniu może to trwać dłużej. Fajnym sposobem na odżywienie glonu jest dodanie soli, mam wrażenie, że moje krasnorosty szaleją po dodaniu soli.
deccorativo Opublikowano 30 Maja 2016 #43 Opublikowano 30 Maja 2016 Fajnym sposobem na odżywienie glonu jest dodanie soli, mam wrażenie, że moje krasnorosty szaleją po dodaniu soli. Oczywiście każdy ma prawo leczyć przeziębienie zarazkami dzumy: Odradzam stosowanie soli kuchennej w Malawi jako jeden z powodów bloatu http://www.cichlid-forum.com/articles/malawi_bloat.php 1
Raciczka Opublikowano 30 Maja 2016 #44 Opublikowano 30 Maja 2016 Nasteq śliczne zielone ☺ Lać do wody ani sypać czegokolwiek nie mam zamiaru bo okrzemki to nic złego przecież. Przejdą lub nie - ślimaki pozostaną bo są fajne. A dwa na 450l to nie jest chyba ogromną ilość i glony zielone tez chyba dadzą radę przy nich. Czy nie ? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
spiochu Opublikowano 30 Maja 2016 #45 Opublikowano 30 Maja 2016 Glony dadzą ręce bez problemu. U mnie na początku MH jadły jak szalone, teraz po kilku miesiącach lenią się i glony mają swoją szansę Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się