Pablo Opublikowano 12 Grudnia 2016 Autor #11 Opublikowano 12 Grudnia 2016 Witam wszystkich długo mnie tu nie było ale myśle że to nadrobie.Pozdrawiam Zbiornik troche sie zmienił w najbliższym czasie bedzie foto
egon44 Opublikowano 12 Grudnia 2016 #12 Opublikowano 12 Grudnia 2016 3 godziny temu, Pablo napisał: Witam wszystkich długo mnie tu nie było ale myśle że to nadrobie.Pozdrawiam Zbiornik troche sie zmienił w najbliższym czasie bedzie foto Dnia 21.03.2016 o 22:32, Pablo napisał: Postaram sie w najblizszym czacie wstawic kilka fotek akwa. Witaj... A ja już czekam tak od marca na twoje fotki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się