Pablo Opublikowano 21 Marca 2016 #1 Opublikowano 21 Marca 2016 Witam wszystkich jestem tu nowy i prosze o wyrozumialość.Pozdrawiam.
Pleziorro Opublikowano 21 Marca 2016 #2 Opublikowano 21 Marca 2016 Ja nie będę wyrozumiały Napisz może coś o sobie, o swoim zbiorniku lub planach. Bo jak dla mnie temat całkowicie nic nie wnoszący, każdy kiedyś był nowy
Pablo Opublikowano 21 Marca 2016 Autor #3 Opublikowano 21 Marca 2016 Powiem tak przygoda z malawi zaczela sie 2lata temu gdzie rybki spodobały mi sie w sklepie zoologicznym,na początku było 112l i 5 yellow , akwarium małe ale cieszyło a w głowie plany na wieksze i jak tu żone przekonać ale uało sie, i stoi 500l -- dołączony post: Postaram sie w najblizszym czacie wstawic kilka fotek akwa.
egon44 Opublikowano 21 Marca 2016 #4 Opublikowano 21 Marca 2016 Powiem tak przygoda z malawi zaczela sie 2lata temu gdzie rybki spodobały mi sie w sklepie zoologicznym,na początku było 112l i 5 yellow , akwarium małe ale cieszyło a w głowie plany na wieksze i jak tu żone przekonać ale uało sie, i stoi 500l Witaj na naszym forum! Można powiedzieć,że teraz przywitałeś się prawidłowo ... Przydał by się jeszcze opis zbiornika(wymiary,filtracja,oraz obsada)... Postaram sie w najblizszym czacie wstawic kilka fotek akwa. No i tylko pozostaje czekanie na fotki twojego zbiornika ... Poza tym to baw się dobrze,oraz zadawaj pytania w działach odpowiednio do tego przeznaczonych... Powodzenia...
Quba Opublikowano 21 Marca 2016 #5 Opublikowano 21 Marca 2016 Witaj Napisz jeszcze jaka obsada tej 500 itp
Pablo Opublikowano 22 Marca 2016 Autor #6 Opublikowano 22 Marca 2016 Witam.Zbiornik 200x50x50cm Obsada:2+8Yellow (Labidochromis caeruleus),1+4Zebra Red (Maylandia estherae),1+3 złocisty (Melanochromis auratus) i 2Maingano (Melanochromis cyaneorhabdos) FILTRACJA:biologia to cristal elit flo40 i claron01 z korpusem narurowym, za filtracje mechaniczną odpowiada atman AT-203
Bezprym Opublikowano 22 Marca 2016 #7 Opublikowano 22 Marca 2016 Z takim zbiornikiem to pomyślałbym o Placidochromisach phenophilus Mdoka w połączeniu z yellowkami i Copadichromis borlei Kadango, super by było. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Pablo Opublikowano 23 Marca 2016 Autor #8 Opublikowano 23 Marca 2016 akwa ma dopiero 3 miesiące obsada moze sie jeszcze cos zmieni -- dołączony post: Bezprym a masz moze Placidochromisach phenophilus Mdoka?
Bezprym Opublikowano 23 Marca 2016 #9 Opublikowano 23 Marca 2016 Ja nawet nie mam tak dużego akwarium, do którego mógłbym je wsadzić. Popytaj kolegów z tego wątku http://forum.klub-malawi.pl/placidochromis-phenochilus-mdoka-p-sp-phenochilus-t21729.html?t=21729 Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się