P_roro_k Opublikowano 28 Maja 2016 #21 Opublikowano 28 Maja 2016 Kamienie są sklejone dwa dni się mordowalem (klejenie podzielone na kilka etapów)mam jeszcze 40kg łupka filitowego ale na ową chwilę brak pomysłów -- dołączony post: Drugą dość istotna sprawą jest obsadą nie posiadam tak rozległej wiedzy jak forumowicze w tej kwestii wiedz muszę prości o pomoc
suricade Opublikowano 28 Maja 2016 #22 Opublikowano 28 Maja 2016 Jeżeli chcesz osiągnąć efekt "kawałka jeziora" w akwarium to :tło jest fajne , niestety reszta do niego nie pasuje.
suricade Opublikowano 28 Maja 2016 #24 Opublikowano 28 Maja 2016 Poproś moderatorów o wydzielenie tematu teraz piszesz w temacie Luka. Wszystkie kamienne wieże do wymiany na normalne kamienie.
P_roro_k Opublikowano 28 Maja 2016 #25 Opublikowano 28 Maja 2016 Oki dziękuję i przepraszam za zamieszanie
Quba Opublikowano 28 Maja 2016 #26 Opublikowano 28 Maja 2016 To znaczy tak: jeśli Ci się podoba wystrój to nie zmieniaj bo to ty będziesz się wpatrywać w to akwarium, a nie my . Natomiast jeśli chcesz znać opinię ludzi to większości na tym forum nie podobają się tzw. garaże itp. Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się